Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Întrebarea la care Thomas Tuchel n-a avut răspuns!
0
Balonul englez de Aur: „Nu am nicio îndoială că suntem mai buni decât Argentina, DAR...”
0
Lionel Scaloni explică spiritul și caracterul jucătorilor săi: „Atunci vedem sânge”
0
Leo Messi, te uiți în buletin?! Incredibil: argentinianul mai reușise așa ceva doar la 30 și 23 de ani!
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
lol...one-driver...noroc cu midgetul de boc...ca nu mai pupaeu ei liga I...sa mai spunem de afacerile lui paszkany? alea ilegale? de legaturile cu bozgorului cu boc si restul smecherasilor de la pdl? hmmm...cvaporu...poti urla la luna cat vrei...anul asta nu mai pupati nimic...decat dosurile tuturor stelistilor din tara asta...si cu asta basta:))
cvaporu......pariu ca anul asta cfr nu mai pupa nici locul 4? te tine sa faci pariul asta? pariez cu tine pe orice suma:))
PENTRU SUPORTERII CFR CLUJ : SE APROPIE LATUL ! NU MAI VEDETI CAMPIONAT CEL PUTIN 10 ANI !
Pt cavaporu: Du-te ba baiatule si comenteaza la gazeta voastra de perete de la cluj sau nu aveti nici d-aia? Eu cred ca esti masochist de te uiti numai la articolele despre Steaua!!!
ma inteligentule ... articolul acesta a fost scris inainte sa se anunte transferul lui Latovlevici deci la acea ora Geraldo Alves era ultimul transfer al Stelei
cvaporu....eu iti inteleg frustrarile dar nu e cazul sa exagerezi....nu ar fi mai bine sa ne vedem fiecare de echipa lui? felicitari cfr-ului...au iesit campioni...vor juca in grupele ch league..bv lor...dar hai sa incetam cu toate idioteniile astea...nu crezi?
nu a mai jucat dar antrenamente sigur a facut deci nu cred ca e asa mare problema
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.