Alte știri din fotbal
Dan Șucu a adus noul „gigant” direct la București! Rapid transferă un fundaș central din Italia
0
CFR Cluj nu și-a achitat datoriile și riscă excluderea din cupele europene » Varga: „Am vorbit la UEFA”
1
După dezastrul de la Farul, Flavius Stoican s-a înțeles cu noua echipă: „Mă voi dedica 100%”
0
Noile reguli impuse schimbă modul în care se joacă meciurile din Superligă! Kyross Vassaras i-a anunțat pe jucători ce riscă
0
Știri din fotbal internațional
Premoniția incredibilă avută de Lautaro Martinez! » „Un gol visat de la primele ghete de fotbal dăruite de tata”
0
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
0
Prima conferință a lui Radu Drăgușin la Fiorentina » A fost pus față în față cu declarațiile lui Florin Manea: „Vă explic”
0
Discursul care s-a viralizat după prăbușirea Angliei » Cesc Fabregas: „Conduci cu 1-0 și înlocuiești atacantul cu un fundaș...”
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
0
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
ANM anunță caniculă în șapte județe și furtuni în jumătate de țară, cu ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
CTP nu îl iartă pe Nicușor Dan: „Minte, dă din mâini… Este mult mai perfid ...
Libertatea
victorie
26 din 2003? Bei sanatos cumetre.
Io care am un TV cu lămpi, alb negru, care se stinge cu punct, nu prea l-am văzut foarte clar .... LașLaș însă cu 4K luat de la Altex sigur l-a văzut de la Viena! :-))))
Naum compara meciul fcsb cu iasi cu meciul din seara asta. Pai iasiul e praf și pulbere , jaloane. Ce mod *** de a face reclama fcsbeului.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
oare va recunoaște vreunul că a avut Chindia penalti?
...pozitia mainii...
Vezi ca nu stai bine cu matematica: avem 26 de titluri! Nu te mai agata ca inecatul de clona CSA Talpan 2017, pentru ca aia sunt o clona infiintata in 2017!
:))))))))) ESTE CA YO SUNT IOSIF? ARDELEAN DIE LA CLUUUUUJ...MNO... BAH YO MIS CAINE DIN MADRID CU SCULA DE BRAILA... DE TZUSTI AI AUZIT? IN MADRID SUNTETI ZECI DE MII.... CREZI CA VA CUNOSC PE VREUNUL...PLUS CA AM FACUT ARMATA IN FLORESTI CLUJ-LA LOVILUTIE...GHASTEPTULE..
nu șad în Berceni. Triști sunt ăia care-și dau alocația copilului ca să nu se plictisească magaighei singur în jacuzzi. După aceea își plâng oful pe feisbuc
Felicitări CFR pt o victorie frumoasa pe placul fac.ce.spune.belicaliștilor: gol dintr-un penalty discutabil. Capul sus Chindia, mult succes in Etapa 24! :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.