Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Încă o fila adăugată de dl Talpan la dosarul cu prejudiciul imputat FC FaciCeSpuneBecali. Deocamdată doar Lunea viitoare nu e 15 Februarie! Tic,tac,tic,tac ... :-))))
Bineinteles! La meciul nostru cu Iasul, nea arbitru" nu a vazut penalty, desi se afla la cativa metri de poarta! CFR-istii sunt tinuti artificial in coasta noastra cu ajutorul arbitrilor! Victorie total nemeritata!
Pe cine stii tu in cluj iosife? Randoame tu in cluj ai interzis din cauza prostiei. Mai ebun pic sinse prind si bucurestenii si iti dau si aia ban
E ca și pe forum, important e sa participi. Tu ești campion la participare însă oamenii rai te considera un luzăr ... Noroc cu Ștrul ca te-a înțeles și te iubește ca pe nevasta lui! :-)))))
Merită lejer un punct Chindia, sa speram ca îl vor câștiga in Etapa 24! :-))) Mult succes! :-))))
Am la indemana un pachet de servetele folosite imprimate cu sigla fc fcs bb®. Sper sa nu ne dea in judecata producatorii familiei simpson, dar cu toate riscurile, trebuie sa le impartim fecesebistilor in seara asta pt ca au plans neincetat :)))
Pleaca ma cu clona ta gretoasa de aici. Nu stiu ce stomac au cei care pot sustine asa ceva.
din păcate, asta e singura statistică ce va rămâne. La fel de „din păcate”, multe echipe au uitat pt ce/cine s-a inventat fotalul
Vecine ti-a intra paunul in casa ...inchide usa :)))
glume spuse de Tudor si Argaseala?..))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.