Alte știri din fotbal
Cristi Dulca și Raul Rusescu au „negociat” topul jucătorilor Craiovei: „Buni de tot anul ăsta!”
0
Remarcații lui Emil Săndoi, campion în '91, în sezonul de titlu al Craiovei: „Bancu a făcut legea!”
0
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
Știri din fotbal internațional
Președintele Marotta, sincer, despre Cristi Chivu: „Ce m-a surprins la el a fost...”
0
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Nicușor Dan caută un nou premier după demiterea lui Ilie Bolojan. Ce mutări ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Epopeea infracțională a lui Costin Oprea, „mitomanul iscusit” care s-a ...
Libertatea
stiu my friend, dar deja sunt pe cale de disparitie! si iti spun si de ce, aici ma refer la talpanisti, pe anti-stelisti din nou nu ii socotesc! nu a mers vrajeala cu marca, marca creata in 2004 de fcsb s.a pe care csa a luat-o cu copy paste de la srl in 2014(parca), oricum in timpul proceslor, si au inregistrat-o si ei dar dupa ce o inregistrase jiji. Nu a mers vrajeala, a mers doar la cativa, a incercat vrajeala cu noua echipa, au infiintat-o, nu a mers nici vrajeala asta in afara de cei 2 3 de mii de talpanisti, nimeni nu crede ca regal2017 ar avea vreo istorie din 47! a incercat talpan la LPF, la FRF, la UEFA! nu a mers, au ras aia de el prin raspunsurile date! Acum incearca cu procesul de constatare, proces care nu are valoare pentru fani stelisti, nu va avea sentinta executorie, o alta incercare de manipulare, in cazul unei decizii pro! si sunt sanse, pentru ca informarea e una si poate fi reala, faptul ca csa a obtinut palmares din 1947 pana cel putin in 98 nu poate contesta nimeni, despre asta e procesul, nu despre cine a CONTINUAT acele traditii, pentru ca in nici un caz nu e csa regal2017! a tot incercat cu minciuna dar fanii(majoritatea) au ramas langa steaua adevarata! nu prea mai are arme talpanel, daca va vrea cu adevarat sa recupereze steaua, va trebui sa treaca la PROCESE ADEVARATE! stim cu totii care-s alea, alea care nu vor fi deschise niciodata!:)
Nici in visele ciobanului nu mai e acolo :))) A ramas site-ul UEFA, pentru un motiv foarte simplu: UEFA NU sta cu ochii in saispe pe fiecare speta juridica din feicare tara membra. REALITATEA E CA UEFA ARE FIX UN MEMBRU IN ROMANIA SI ACELA ESTE FRF. ATAT. NU STA UEFA SA URMAREASCA CINE CE PROCES A PIERDUT IN ROMANIA, AIA E TREABA FRF NU A LOR. Tot ce apare pe site-ul UEFA despre Romania vinde de la FRF, punct. Nu trebuie decat ca sentinta cu palmaresul sa devina definitiva si sa vezi ce repede o sa comunice FRF la UEFA situatia, ca doar nu le trebuie sa le ia Talpan banii in civil...
Zi-mi și mie, te rog, numărul Monitorului Oficial în care scrie de desființarea echipei(la toate categoriile de vârstă și nivel) sau a secției de fotbal.
problema e ca si daca eu as vrea sa dezinformez, ajung la 10 insi de aici din comentarii, deci sunt irelevant, pe cand daca talpan suna maine la digi ii aude o tara intreaga, dar eu nu dezinformez ca nu am de ce, pe cand talpan da! si nu ar fi prima oara, tocmai de aia am atentionat! pe aia 10 insi care ma citesc, nu conteaza, eu mi-am facut datoria de stelist pe patratica mea!:) talpan abereaza de cand au inceput procesele, vrei sa vezi ce a solicitat la frf sau de cele 4 kg trimise la uefa? exista si niste raspunsuri din partea organizatiilor oficiale de fotbal, raspunsuri la solicitarile aberante ale trompetei! deci nu vorbesc pe presupuneri, din nou, ci pe certitudini!
HAHAHAHA!! auzi ..''de caracter ''.. problema-i ca trebuie sa-l ai intai .. ca sa-l dezbraci !!
Intram si noi in subiect? Eu unul , m-am saturat de timi, catalini, adrieni,sadici, gazaevi,poisonei,lalici,alpini.....de cand au inceput procesele! Ii las placerea lui savi sa se dueleze cu adversarii! El a luat o pauza maricica si a revenit cu forte proaspete! Oricum, se va face dreptate curand si vom scapa de balamucul asta!:))
Bai frate, tu esti fecesebist, ca ai fost stelist in trecut asta e altceva. Exista multi suporteri care trec de la o echipa la alta din diverse motive, in cazul tau motivul este chiar intemeiat: desfiintarea echipei de fotbal Steaua Bucuresti. Tu acum esti langa echipa asta a lui Becali, te mandresti cu performantele ei din ultimii 15 ani, te bucuri la victoriile din prezent, bravo tie, sa fii sanatos. De ce trebuie musai ca fcsb sa se numeasca Steaua, numele de FC Sportiv Becali e oricum mult mai potrivit pentru ce se intampla acolo. De performantele Stelei Bucuresti te-ai bucurat in trecut, bucuria castigarii CCE a fost a noastra a tuturor in 1986, aia nu ne-o poate lua nimeni tie, nici lui Catalinn si nici mie. Si eu am fost stelist adevarat, dar nu am devenit nici fecesebist, nici talpanist, pentru ca nu ma identific cu nici una din echipele astea care nu au nimic in comun cu Steaua Bucuresti al carei suporter am fost eu. Hai fratilor lasati Steaua sa se odihneasca in pace si nu ii mai tavaliti numele in mocirla asta cu Becali si Talpan.
Da da, nu am o problema cu asta. Stiu ce inaeamna un proces de constatare. Faptul ca ai zis ca va fi folosit ca arma de manipulare de catre talpan e altceva. Nu e nici el vreun zeu, manipularea daca e sa fie facuta ,poate fi facuta doar prin presa. Ale carei articole le citesti, le faci trafic,si le comentezi. Faza cu presa e ca "works both ways". Cateodata iti place, altadata o denunti :))
nuuuu trancalau ... cu bani ..nu cu complicitate !!cpmplicitatea-i pentru fraieri ca tine !!
Nici eu nu cunosc! Nici un prieten de-al meu nu a mers cu a doua echipă înființată de CSA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.