Comentarii (30)
poli_4_ever
poli_4_ever  •  04 August 2019, 12:44
Postat de geogeo pe 04 August 2019, 12:27

Chiar daca se numeste FCSB, are nume. Cu ce e mai breaza denumirea CFR decat FCSB? N-are rost sa te ambalezi, de data asta arbitri, in special tusierii, au fost croiti sa ajute CFR-ul. Si in prima repriza a fost un offside clar nesemnalizat in avantajul CFR-ului, din care insa n-a iesit nimic, numai ca tusierul si-a facut treaba. Asta e, campionatul pare la indemana CFR-ului cu asemenea arbitraje, numai ca roata se va invarti. Sa vedem cum va fi cu arbitri prin Europa.

Te rog frumos, fc fcsb popesti leordeni! Asta e numele complet. Dar si fc gazde, asa cum ati afisat vreo 2 etape pe tabela de marcaj, de a ras o tara intreaga de voi. In alta ordine de idei, nu cred ca se cade sa vorbeasca despre arbitraje fecesebistii, cand clona din Tirana e de departe cea mai avantajata echipa din Romania. La Sepsi parea ca va arbitreaza insusi MM, aia ar fi trebuit sa primeasca doua lovituri de la 11 metri, dar presa gigista a tacut ca *** in wc. Din cauza asta cand iesiti in lume sunteti sparring partner si va dau cu terenul in cap echipe de mana a doua sau a treia ca Maccabi (5-0), Stuttgart (5-1) sau Sporting (5-1), ca sa nu mai vorbim ca va bat aia de la Alashkert, pe care cei de la Cfr, asa cum sunt ei, ii eliminasera anul trecut dupa 5-0 si 2-0.

corectu
corectu  •  04 August 2019, 12:34

S-a vazut clar din prima repriza ca brigada e pusa sa ajute CFR-ul. Daca si cu o echipa modesta mai ai nevoie de ajutor,atunci nu mai e nimic de zis.

geogeo
geogeo  •  04 August 2019, 12:29
Postat de Muzzi Ciprian pe 04 August 2019, 11:22

au dominat repriza a doua ceferistii dar Gaman a fost o rusine! a fluierat intr-o singura directie! legenda spune ca la un moment dat Cherchez a tras o basina si Gaman a stat pe ganduri daca sa fluiere sau nu!

Nu numai sa fluiere, sa-i dea si galben...

geogeo
geogeo  •  04 August 2019, 12:27
Postat de Cluj Cluj pe 04 August 2019, 12:15

Echipa fara nume, teren, palmares si antrenor a beneficiat de greseli mult mai grosolane. Sa-ti amintesc numai un penalty dat intr-un meci cu craiova pentru un faul la 20 de m? Asta ca sa nu mai vorbim de tanase si man, doi clasici in viata.

antifecesebeeeeee
antifecesebeeeeee  •  04 August 2019, 12:24

da, rezultatul trebuie sa fie 3-0 pentru fc consoane

368352650018277
Cluj Cluj  •  04 August 2019, 12:15
Postat de satyricon pe 04 August 2019, 11:49

Dacă FCSB beneficia de astfel de greșeli comentatorii TV ar fi vorbit tot meciul numai de asta, în gsp ar fi apărut "n" articole numai despre acest subiect, toți postacii și hateri ar fi postat la foc automat, iar Dănuț ar fi dat declarații cum numai alții sunt favorizați și cum își dorește și el măcar o data ajutorul arbitrilor!

Cluj Cluj  •  04 August 2019, 12:14

Cred ca e mana lui cratoiu sau udrea... astia 2 nu dorm bine noaptea gandidu-se cum sa tamaieze ciobanul si cum sa faca cfr-ul cat mai negru. Nu e nevoie sa fie semnat articolul, se simte "parfumul".