Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii l-a dat de gol pe jucătorul de la FCSB: „S-a retras!”
0
Oribil! Denis Alibec a înjurat copiii din academia Chindiei: „Duceți-vă-n p**a mea”
6
El este alesul lui Kyros Vassaras pentru barajul FCSB - FC Botoșani
0
Florin Gardoș a ieșit la atac după Chindia - Farul: „M-am uitat pe reluări”
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Bilbao, în ultima rundă din La Liga
0
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani » Echipele de start
0
Cristi Chivu, întrebat cu cine ține la Cupa Mondială: „Doar la asta mă gândesc”
0
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
10
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Dacă te organizezi adecvat; un autocar are 7-8 geamuri pe o parte, 15 sunt de ajuns ,7 le sparg și 8 intră. :))
La cati bani a cheltuit Becali, trebuia sa mai aiba 3 campionate. A cheltuit prost, și a ieșit pe locul 2. Dar a cheltuit mult. La Dinamo mai e un afacerist prost: Negoita. E ca și când ai vrea sa vinzi o mașină bună care arată binisor. Si vrei sa ii faci reclama, și o dai pe mana unor piloți. Pana la un punct îți iese socoteală. Dar, apoi alegi driveri care o tot lovesc. Si masina arată tot mai prost. Cam asa conduce Negoita Dinamo. A spus că vrea să vândă 51% din acțiuni cu 3 milioane. Rednic împrumută de cu 10% din suma clubul. Putea fi considerat un avans......dar de fapt nu se dorea vânzareacatre Rednic, după posibilitățile lui, ci doar obținerea unor jucători vandabili.....oare de ce Prunea și Neagoe au crezut că vor avea rezultate? Muzeu pe munca de selecție a lui Rednic. Dar sunt asa de limitați amândoi, ca nu au știut nici profită de ce au găsit la club......Nistor nu a jucat pana la meciul cu Chindia. Mai mulți jucători utili au preferat să plece, iar cei care au demonstrat ceva in primavara, și au rămas, sunt de nerecunoscut.....in plus, se simte lipsa de idei a managementului. Normal daca ne gandim ca Balanescu pare tipul care stie unde se depune o declarație la Fisc sau un dosar la ITM. Dar cand trebuie sa ia decizii in baza unor analize, pe care tot el trebuie sa le organizeze, astfel că deciziile sa fie SMART, il ai in fata pe Balanel, prietenul lui Miaunel....si au și uitat ce suporteri are Dinamo......E clar ca Negoita nu stie ce vrea.....
FUJI MAH ..CU PRESUL..AI GRIJA DE BATRANETILE TALE.. LASA DINAMO CA TU N-AI FOST CAINE ..NICIODATA..REALISTULE DUS DE TATICUL STELIST SA UMPLI TRIBUNA PASTAILOR..DA-TI OUT SCHIMBA-TI SIGLA CA ..? INCEP SA-TI PUN TOATE POSTARILE DE PE ALTE SITE-URI..LOVITULE IN TARTAGUTZA..LASA DINAMO ..MERI IN PIPERA..A.S.A.P.
Nici nu trebuie mai mulți, ce te miri?
ce treaba are negoitza cu faza asta? jucatorii o sa joace asa de timorati de acum in colo de nu o sa poata da nici macar o pasa de 5 metri. auzi la el,negoitza. tu ai vazut ca,cum au jucat mai relaxati,cum au dat gol. cum s-au tensionat,cum au jucat prost. de asta este important sa vina aia 30 de suporteri sau cati au mai ramas sa tina cu vitan barzestiul lui negoitza si sa bage frica in *** astia sa nu mai joace nimic de acum in colo.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua de bine de rau are palmaresul ca altcumva nu era cap de serie si nu primea coef. uefa pentru castigarea ucl din 1986. deci noi suntem acopeirti. aia din vitan barzesti da,nu sunt dinamo si nu au fost niciodata. sunt doar o rusine mondiala,o bataie de joc a natiunii.
Bravo "eroi" bucuresteni. Astazi de ziua brancovenilor, ati fugit ca niste laşi, speriati de 50 de agarici cu ciorapi de dama pe faţa, ca sa nu va stricati freza. Si sa faceţi cerere la primarie sa schimbe numele strazii Stefan cel Mare.
imaginile cu atacul autocarului, roti si geamuri sparte, vreo 15 suporteri nu mai multi https://youtu.be/PLrOfx9ceFU
Noi toti stim ca asta nu e dinamo mai putin zecs,samertx care sunt ...***.E o echipa fara palmares un fel de FCSB care joaca ilegal in liga clonelor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doamne, ești iremediabil!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.