Comentarii (370)
ccipriani11
ccipriani11  •  06 Februarie 2025, 13:03
Postat de mihutzov pe 06 Februarie 2025, 06:10

Are dreptate Chipciu dar e prea cult pentru mulți dintre voi. Ești slab educat omule dacă și la un discurs cu atâta adevăr ai de comentat împotriva !

prietene, orice om in societatea romaneasca stie ca nu se accepta sa vorbesti despre politica la locul de munca!!!!! vorbeste, tata, la tine acasa, in parc cu cei care isi plimba cainii, esti la locul de munca! atunci vezi-ti de munca! Este lipsa de respect fata de toti telespectatorii, nemaivorbind de faptul ca in 2014 l-a prins politia conducand in stare de ebrietate..... lupul moralist chipciu - doar o oaie trista ca astazi nu l-au mai injurat fanii lui Dinamo (p.s. zi-ne si noua cum te injurau baietii aia sa stim cand vii pe Giulesti sa NU te injuram ca ei :)))) )

liviuggg
liviuggg  •  06 Februarie 2025, 12:42

dupa cantarareti, actori, a venit timpul ca si fotbalistii sa ne spuna cum trebuie votat!, E”” BUNI BANII DE PRIMARIE CHPCIULE! VEZI CA TU CU NISTOR ATI DEVENIT CAM AROGANTI,*** CA SUNTETI INTAMPLATOR” PI ”LOCUL 1, STAI LINISTIT VA REVENITI! PACAT DE ANTRENORUL TAU CA E UN MODEST ,IAR TU, ???CE TREABA AI TU SA TE IEI DE TOATA LUMEA, PACAT ERATI INTR O PERIOADA BUNA, ATI INTORS LUMEA IMPOTRIVA VOASTRA! CHIAR DACA SA ZICEM CA AU FOST GRESELE INTAMPLATOARE DE ARBITRAJ , CAM DESE!

reddog_forever
reddog_forever  •  06 Februarie 2025, 12:36

Eu nu stiu daca este normal sa popularizati declaratia unui neterminat care afirma despre Cartu ca era beat, fiind stiut faptul ca Sorin nu bea, iar in al doilea rand, sa catalogheze o persoana, indiferent cine, ca fiind *** mintal. Sunt afirmatii foarte grave, iar domnul academician chipciu ar fi bine sa isi ceara scuze public. Nici nu are rost sa comentezi asemenea balarii.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

reddog_forever
reddog_forever  •  06 Februarie 2025, 12:36

Eu nu stiu daca este normal sa popularizati declaratia unui neterminat care afirma despre Cartu ca era beat, fiind stiut faptul ca Sorin nu bea, iar in al doilea rand, sa catalogheze o persoana, indiferent cine, ca fiind *** mintal. Sunt afirmatii foarte grave, iar domnul academician chipciu ar fi bine sa isi ceara scuze public. Nici nu are rost sa comentezi asemenea balarii.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

boierasul.
boierasul.  •  06 Februarie 2025, 12:33
Postat de phnm pe 06 Februarie 2025, 11:54

Sper ca toti astia care votati cu CG sa nu mergeti la medic, pentru "medicina a fost inventată special pentru frică"

Credeam că ești supărat pe faptul că 9 momâi plătite din banii tăi, ți-au anulat votul, indiferent cu cine ai votat. Ești prea limitat să gândești cu capul tău și ne scrii "citate de pe Facebook"))) ai vrut să pari interesant dar nu ai reușit să ne convingi:D

boierasul.
boierasul.  •  06 Februarie 2025, 12:30

Discursul a fost ok cu excepția faptului că a intrat în politică. Aici credibilitatea discursului este îndoielnică. Tind să cred că este scris de secretara lui Emil Boc de la Primăria Cluj și doar recitat de Chipciu la interviu.))

pittt
pittt  •  06 Februarie 2025, 12:29
Postat de kyil pe 06 Februarie 2025, 02:29

Ce treaba are Boc aici? Tot Boc i-a zis ca are Sumudica haine fake? Omu si a exprimat opinia. Lasati-l sa vorbeasca liber, nu ne mai obligati si nu ni-l mai bagati pe gat pe cg. Sunt multe milioane de oameni carora le vine sa vomite doar cand deschide cgul deschide gura, nu-i mai fortati sa il asculte. Asta inseamna democratie, sa ai dreptul la libera exprimare sa poti fi in dezacord cu ce crezi tu ca e gresit. Altfel, ne ducem spre tiranie si cultul personalitatii si privim inapoi spre comunism si Evul Mediu!

Ce treabă are Boc aici? Păi U Cluj trăiește din banii primăriei Cluj. De la Boc își primește Chipciu păpica. Întrebarea era ce treabă are CG în discursul lui Chipciu, la un meci de fotbal. A părut așaaa, hodoronc-tronc, dar răspunsul la întrebare e simplu. Citește prima parte a comentariului meu. Cine forțează pe cineva să-l asculte pe CG? Cine forțează pe cineva să-l voteze pe CG? Nu l-am votat pe CG și nu-l votez, dar îi respect și nu-i jignesc pe cei care l-au votat. Și dacă îl votează,asta e. Nu mă cred mai inteligent decât ei. Aia e DEMOCRAȚIA. În tiranie și cultul personalității trăim deja de la anularea alegerilor. Acolo s-a terminat democrația și am pornit spre comunism și Evul Mediu!

.concret.
.concret.  •  06 Februarie 2025, 12:25
Postat de derly pe 06 Februarie 2025, 08:29

cand esti prost mai iti dai cu stangul in dreptul,sa-ti bati joc de milione de votanti care au votat cum le-a dictat constiinta ,inseamna ca esti spalat rau pe creier

Au votat cum le-a dictat tik tok-ul, nu constiinta.

_Adrian_1
_Adrian_1  •  06 Februarie 2025, 12:11
Postat de .concret. pe 06 Februarie 2025, 08:29

Cine voteaza Georgescu ori e fanatic in ceea ce priveste teoriile conspiratiei, ori nu il ajuta tartacuta. Sa crezi despre mascariciul ala ca e Mesia al romanilor, asta inseamna sa fii defazat.

Tu asa ai inteles, ca l-ar vota lumea pentru ca il crede Mesia? :)) Si mai ai si pareri, ba chiar tii mortis sa le impartasesti si altora? :)) IL VOTEAZA LUMEA PENTRU CA OAMENII S-AU SATURAT DE CIOLACI, NICUSORDANI, CIUCI SI ALTE ASEMENEA CIUDATENII. Vor sa puna stampila pe cineva cu mutra de om si care vorbeste omeneste.

_Adrian_1
_Adrian_1  •  06 Februarie 2025, 12:10
Postat de News.Alert pe 06 Februarie 2025, 08:52

Cipciule se vede că ai stat în turma lui Becali! Doua milioane de români au votat împotriva partidelor mincinoase care au adus sărăcia lucie pentru jumătate dintre români! Și bogăția hoțească pentru clientela lor politică abonată la contractele cu statul! Dar tu nu poți înțelege, pentrucă nu ai organ cu care sa raționezi. Punct.

Toate ca toate, dar ce treaba aveau gecile lui Sumudica in povestea asta? :)) Nu i-a cerut voie SUmudica lui Chipciu sa-si ia geaca? :)) Se mai si face de ras bietul Chipciu dandu-si cu presupusul despre autenticitatea unui produs pe care sigur nu a avut ocazia sa-l studieze cu atentia necesara pentru a putea determina daca e fake sau nu... Haios e ca discursul lui "pro normalitate" vine in flagranta contradictie cu declaratia asta ca nuca-n perete despre haina unui tert :)) ASA CEVA... :))

  • 1
  • •••
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • •••
  • 37
Comentează