Alte știri din fotbal
Gigi Becali, convins să îi dea o șansă: „Așa se laudă el: «Mă duc acum la FCSB și vreau să fie anul meu, sparg, distrug»”
0
Florin Prunea spune că Dinamo trebuie să facă urgent două transferuri
0
Îl deturnează FCSB pe Boateng?! „Mi-a zis că ar dori să vină” » Coșmar pentru Dinamo: Gigi Becali a intrat pe fir
8
MM Stoica s-a dezlănțuit, a sărit și și-a ridicat tricoul. Imagini nebune surprinse la „oficială”
1
Știri din fotbal internațional
PSG - Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor » Corespondenții GSP transmit din Budapesta cele mai noi informații
5
Cosmin Olăroiu, pus pe liber: „Mulțumim pentru eforturile depuse!”
1
Liverpool l-a dat afară pe Arne Slot și se pregătește să-și numească noul antrenor!
3
Viktor Gyokeres nu și-a renegat deloc originile: „Înapoi la rădăcini!” » Starul lui Mikel Arteta visează să devină campionul Europei în țara bunicului său maghiar
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
1
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Vladimir Putin a cerut ca România să-i predea drona care s-a prăbușit pe un ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
Gagica e studenta in anul doi la "doamna"?!? Adica, pentru boci, e servitoare?!?
E voie sa ne radem?!? Ca avem motive cacalau!!!
De ce sa doara? Nu contesta nimeni valoarea lui Chiriches, dar toata povestea asta cu "transferul" lui la Milan este o mare, mare, dar MARE deviatie a clanului de samsari albanezi. Se stie ca tara straina unde au cea mai mare infulenta e Italia. "Articolul" ala de pe site-ul lor are 3 randuri. Hai sa fim seriosi ca nu e atat de greu sa faci sa "apara" pe site 3 randuri despre un jucator, mai ales daca ai si ceva cunostinte in domeniul respectiv. Incercati si voi sa ganditi logic, un club ca Milan transfera un jucator din Romania (deja un mare risc) dupa ce a jucat la un nivel inalt 3 luni de zile???? Credeti ca aia sunt nebuni?
Erata: de 2-3 ani...
trebuia sa aflam ceva si despre prietena lui, marea donsoara studenta in anglia... nu fiti mai rai decat e cazul...)))))
TELENOVELA CHIRICHES A PARCURS TOATE EPISOADELE : 1 . PITZURCA IL TITULARIZEAZA LA NATIONALA .....!!!! 2. GSP IL PROMOVEAZA CA UN MARE TALENT ...:))) !!!!! 3. FRATII ALBANEZI INTOXICHEAZA PRESA CU OFERTE MARI ....!!!!(4 MILIOANE) 4 . GIGI CERE MAI MULT SI SPUNE CA I S-A OFERIT 6 MILIOANE (!!!!) DAR DE LA ALTA ECHIPA DAR EL NU-L DA FARA 10 MILIOANE .....!!!! 5. MITICA DRAGOMIR AFIRMA CA CHIRICHES MERITA 16 MILIOANE .....(:)))) !!!!!! 6 . ACUM NU-L MAI DA NICI CU 10 PT CA NU VREA PRIETENA ....!!!!! DECI PITZURCA , FRATII BECALI , GIGI SI MITICA DRAGOMIR CONLUCREAZA PERFECT ....!!!!! OARE IN FOLOSUL FOTBALULUI ROMANESC ??????? NICI VORBA , DOAR PENTRU MAFIE ....!!!!!
5 milioane pentru ca tanar si are potential, daca nu pleaca acum, peste 2-3 ani nu mai da nimeni un milion pe el, exemplele is nenumarate!
Cu suma asta transteri toata 5teaua !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.