Alte știri din fotbal
Două transferuri ratate de Dinamo! Nicolescu i-a comparat pe Kopic și Campos: „Vede altfel lucrurile”
0
Gigi Becali visează o dublă lovitură la FCSB: „El e cel mai bun jucător român! Îi dau un milion de euro să vină”
0
Siyabonga Ngezana s-a operat! Cât va lipsi fotbalistul celor de la FCSB
0
Denis Haruț a semnat în Superliga: „Mult succes!”
0
Știri din fotbal internațional
Albion Rrahmani poate prinde transferul carierei » Italienii au început negocierile
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
2
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
9
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
Celui care a scris articolul. Cand teci in clasa a V-a, peste vreo doi trei ani, mai incearca un articol, poate inveti sa scrii un articol coerent intre timp.
Chivu, roman adevarat. Sau ma rog, altceva...
nu ii e rusine parazitului chivu sa se lauda ca a dat intr un minor care era nou la echipa , il ucide Zlatan daca mai continua prostovanu !
Ai dat și ai fugit... mai bine stăteai că așa ești doar un "român"... dupa fapta asta vrei sa fii conducator in fotbal,nu?
Normal ca a fugit, ce era sa faca, sa stea sa i-o dea ala pana se plictiseste??? Asa fac si astia din politica damboviteana, o dau si fug sa se ascunda ca sobolanii...
PT MINE ..CHIVU E CEL MAI BUN PRODUS AL FOTBALULUI ROMANESC DUPA 90.. NU MUTU SI ALTI UMFLATI DE PRESA DE SCANDAL.. ARE SI EL O MARE BUBA.. E IN CARDASIE CU CLANUL.. SI DACA TE ADUNI CU AIA.. E CAM DE FISTIC..
Stii care e faza? Zlatan a jucat la toate echipele pe care le-ai enumerat. Dar stii ce au in comun? Toate erau in perioade de declin cand a jucat Zlatan acolo. Nu au câștigat nimic cu Zlatan in echipa.
Wow! Juventus, AC Milan, Inter, Barcelona, Ajax, United... Astea nu sunt echipe mari? Poate trebuia sa joace la FCSB...
Asta o crezi tu, Chivu a fost un fundas foarte buni. Iar aia sunt atacanti. Ibrahimovic? Un supraevaluat, n-a jucat la echipe mari..
Ce bine era daca in acest moment aveam la nationala vreo 5 impiedicati ca Chivu ! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.