Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - CFR Cluj, în etapa #19 din Superliga » Echipele de start
1
Gol superb al „lanternei roșii” » VIDEO cu faza care i-a dat mat Farului
0
Cristiano Bergodi își avertizează jucătorii: „Nu pot să mă bazez doar pe el”
1
Echipă nouă la porțile play-off-ului! Primul duel al zilei din Superliga a fost fără istoric: atacantul a făcut MECIUL SEZONULUI » Clasamentul acum
1
Știri din fotbal internațional
Fosta adversară a Universității Craiova are un nou antrenor » Un nume important a fost instalat pe banca tehnică!
0
Legendarul Arsene Wenger a numit favorita de la Cupa Mondială din 2026: „Are cel mai puternic atac din lume”
0
Real Madrid - Celta Vigo, în etapa a 15-a din La Liga » Echipele probabile: Ionuț Radu, anunțat titular pe Bernabeu
0
David Beckham l-a dat de gol pe Leo Messi după primul său titlu în MLS: „Mi-a spus că se gândește doar la asta”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
8
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
VIDEO. Momentul în care un membru AUR a lovit cu mașina un jurnalist. Totul ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Budi este cu mult peste medie si noaptea si ziua si peste echipa FCSB. Sa traiesti Chivule !
Chivule mai ai buba la cap?
Au intrat doar *** de locul 7 sa *** ca de obicei.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se gaseste eternul accidentat si cu capul spart sa vorbeasca tocmai de loserii Sarmaluta si Alybec, proaspat necalificati la Mondiale! Dar poate intra gigistii sa faca trafic pe numele lor!
Are dreptate cand spune ca “un antrenor “ . Pai la fcsb cine sa discute ????? Dica nu este antrenor .
Alt frustrat.....mai bine dormeai la ora la care ai scris comentariul.
popor de critici. Din cauza asta nu progresam. Nimeni nu-i bun...iar voi toti va pricepeti si la antrenorat si la tenis si la toate.
mai ce smecher esti tu ! in ce ai performat ca sa te legi de bagatele ? cand vei fi 1% din ce a fost si este Chivu , poti sa scrii pe aici ! in interviu nu se da teza la gramatica, se vorbeste despre valoare fotbalistica . persoane care au avut 10 la romana in clasa a Vll-a sunt multe ,dar un fotbalist de talia lui Chivu apare in Romania la 30 de ani!
" cu un fotbalist CA CHIVu " - si cu asta a spus tot ! Macar daca tot e milionar, il rog ca sa-si ia un profesor particular si vreo trei ani sa faca putinstingaa gramatica , ceva lectura si apoi sa treaca la interviuri? Hai , ca nu -i scump !
Chivu a crescut bine şi a avut ambiţie. Bravo lui. A ştiut că de la Inter şi-a luat banii şi a făcut ce trebuie ca să-i merite. Mutu, la fel, băiat deştept. Mi-ar, plăcea să lucreze cu Bratu la Dinamo. Dar să ia numai necesar. Patru atacanţi care să alerge şi s-o bage în orice poziţie şi s-o bage în aţe. Bun Popa, bun Petre, bun Moldoveanu. Salomao, Pesic, Palic. Mai trebuie unu/doi portari buni români şi 4-8 fundaşi români beţivi care să ajute apărarea. O să se înfurie Hagi, dar asta este. Dănciulescule, ştiu că-ţi plac 100 de euro de la Digi, dar apucă-te de treabă.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.