Alte știri din fotbal
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
7
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
„Nu l-aș fi numit pe Lucescu la națională din două motive” » Fostul mare internațional surprinde
3
DUR! Ionuț Lupescu i-a răspuns acum lui Burleanu: „Întrebarea mea pentru el este următoarea”
6
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales între Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
Oficial: Fostul internațional își începe cariera de antrenor în liga a cincea engleză: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Da LA CONTROL,cand mergi???
Ba bandoleros . Cum vedeti ceva cu bucurestiul ? Turbati de mindrie . Vezi-ti de braila ta *** . 80 % dintre voi sunteti de culoare .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinamo nu se mai joaca,Negoita investeste masiv in echipa,aducem doar jucatori cu CV impresionant,anul acesta vom cuceri toate trofeele puse in joc.
Au innebunit ***,in frunte cu avocatul fara procese parasit de familie si magheru,alt ratat parasit de familie,care traieste singur intr-o garsoniera de 10 m patrati.Secutistii militieni fac spume la bot pe orice articol depre atacantul nationalei,Marica.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai dreptate,cred ca asta e printre CEI MAI PENIBILI FUNDASI DIN FOTBALUL ROMANESC!!Cu mult peste Pulhac si Moti !!Numai daca te uiti la fata lui,de lucrator in brazda,si la freza aia de babuin,i-ti dai seama ce hram poarta pocitul asta!!Zero lei,asta,nu a reusit sa joace la o echipa de duzina in Franta,care se lupta mereu la retrogradare,si a plecat pe ceva bistari IN MARELE CAMPIONAT DIN QATAR!!!Tot zevzecu asta,a fost notat cu NOTA 1(UNU !!!!)intr-o competitie sportiva!!Si penibilu-penibililor,VORBESTE DE FOTBAL SI FOTBALISTI !!!!Ce sa faca,nulitatea,stie si el ca gradina lui Dumnezeu e IMENSA!!!
toti ''postelnicii'' vorbesc de steluta
Sateanul de tine se cearta cu ceilalti sateni pe bucuresti . Cum vedeti ceva cu bucurestiul ? Turbati de mindrie .
Ba moldovean scrupulos . Marica nu mai e Marica ala care era odata . Turcii nici nu il mai bagau in seama . Era mereu accidentat . Chivu era macar un luptator desi era din acelasi material portelan . Iar neamtul ala pare ca e tot din acelasi material altfel nu il dadeau afara aia de ala Nuremberg . Singurile transferuri sunt : Bawab si Momcilovici .
Ce se oftica dinamovistii pe asta,n-am vazut asa ceva.Ce sa va fac daca patronul vostru plateste in galeti cu lavabil?
Tot militia_romana, tot ? :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.