Alte știri din fotbal
România U17 - Italia U17, meci decisiv pentru calificarea la European și Mondial
0
Slovacia - România, meciul consolării, cu Gane pe bancă » Un singur „tricolor” lăsat în afara lotului
8
În cursa pentru promovarea în Superligă, clubul încasează un croșeu în plin: „Gata cu cotizația! Nu mai dăm niciodată!”
0
Deschidere de scor în România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită » „Tricolorii” își dispută ultimul meci din grupă
3
Știri din fotbal internațional
Două nume noi în tranzacția pentru Alessandro Bastoni » Barcelona îi propune lui Inter un atacant și un mijlocaș
0
Sky Sport a anunțat: acord între Roberto De Zerbi și Tottenham! » Detaliul care amână comunicatul oficial
0
La asta nu se așteptau! Cum i-au întâmpinat kosovarii pe turci, înaintea barajului: „Ați achitat datoria în 1999”
0
Campanie împotriva antrenorului dorit de Tottenham: „NU! Tot progresul ar fi compromis”
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Eleva de 15 ani care a împrăștiat în 1987 bilețele cu „Jos Ceaușescu”: „Mi ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
deci , dupa mintea *** , daca-ti ceri banii esti lipsit de educatie :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca citesti comunicatul in limbajul de lemn *** scris in mod cert de catre Anghelache ai impresia ca esti in 1988 si nu in 2015. CLUB CONDUS ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
@bianco Adi Mihalcea imi e prieten, am vorbit cu el despre treaba asta si omul nu vrea decit sa fie tratat cu respectul care i se cuvine. Daca l-ai cunoaste, ai sti ca e un tip cu mult bun simt si cu capul pe umeri.
ce comunicat securistic ... asta sigur e scris de nea gelu eftimie si postat de negoita ionut , un om de mare caracter ca si marius niculaie.
*** strangeti randurile in jurul patronului de carton Neputinta si aruncati cu gunoi in cei care spun adevarul: E falit si nu are bani pt a face din Dinamo o forta. Isi bate joc de voi un nepot de secu care a absolvit BAC la 35 de ani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru comentariul asta negoita *** :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
un comunicat normal si bine venit. problema nu este ce au declarat mihalcea si bolohan, ci modul cum au fost rastalmaciti de ***. aici e aici. se scrie putin despre FC Dinamo 1948, pe buna dreptate. dar se scrie putin si tendentios, ceea ce nu mai este moral, legal si normal. 4 din cele doar 5 articole de duzina dedicate zilnic clubului FC Dinamo 1948 ***. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.