Alte știri din fotbal
CFR Cluj, DEZASTRU financiar: datorii de peste 25 de milioane de euro, doar 10.000 de euro profit pe transferuri!
0
Salariul pe care îl va avea Gică Hagi la echipa națională » Toate cifrele contractului: bonusuri imense pentru „Rege”
7
MM Stoica are un favorit pentru banca României » NU este Gică Hagi! Contrazis imediat în direct: „Nu există altul mai bun”
2
Declarație curajoasă la FCSB: „Sper să ajung și mai sus decât a fost Mirel Rădoi”
0
Știri din fotbal internațional
Scene curioase în conferință: s-a infiltrat și l-a avertizat pe selecționerul Argentinei: „Vreau să fii pregătit!”
0
Corriere della Sera dictează o revoluție în Italia: „Adio celor peste 30 de ani! Italia reîncepe de la acești patru”
0
Marele Fabio Capello demolează fotbalul italian: „Este doliu. Trăim o tragedie și aici nu demisionează nimeni!”
0
Haos în Kosovo după ratarea Mondialului! Jucătorul-cheie, acuzat că a VÂNDUT meciul Turciei
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Mai ziaristilor,voi sunteti fraieri cu patima.Dinamo nu si-a pirdut suporterii,nici abonatii.Aseara au fost cam toti cei cu abonamente (mai putin probabil cei care erau la lucru).Suporterii ceilalti nu mai vin decat la meciurile importante de cand FC Dinamo 1948 trebuie sa dea 50% din incasari clubului Dinamo.Asta denota inteligenta din partea suporterilor:de ce sa dea 50% din incasari clubului?Ce face clubul pentru echipa de fotbal?Cere chirie pe stadion.FB baieti,sunteti isteti.
@sundancekid
vai cata profunzime. as intra in jocul tau si as spune ca e tipic dinamovista dar sunt sigur ca esti doar tu ;)
:)) oo asa da ... inteligenta curata sunder... profunda as adauga.
pai ei au ramas cu mintea in comunism cand cine batea in clasicul derbi al republici populare romane cca-dinamo iesea campioana. pt. aceste fosile comuniste sloganurile gsp si protv ca in romania exista un singur meci sunt luate in serios. ei trebe sa vina la un singur meci pe sezon la steaua dinamo si gata au luat campionatul.
mesterica....daca este penalty trebuie sa se dea penalty...ce e hotie? ca avem un torje care nu poate fi oprit fara fault? Ciuda bate gura...asa ca taceti in P00la mea!
pentru ce sa ne ducem la meci?sa vedemmeciuri "trucate"cu arbitrii sau blatuite cu adversarii?IMI ESTE RUSINE SA MAI SPUN CA SUNT DINAMOVIST!TOTI RID DE NOI CA NU STIM ALCEVA DECIT...SA FURAM!!!!sa ramina borcea&co.si sa joace si fara adversari poate asa vor cistiga un meci cinstit!!!!!
Toti tzzaranii isi iau nick-ri cu numele de familie si bineinteles tin cu steaoaia !!!
Sa platesti ca sa vezi meciuri furate cu arbitrii.....................
ati cenzurat "mama d-r-a-c-u" si "a-r-e-n-a" la sfarsit. Ati innebunit de tot cu filtrele astea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.