Alte știri din fotbal
Alexandru Crețu, în centrul atenției la petrecerea de titlu a oltenilor: „Voi dormiți? Nu ar trebui la ora asta!”
0
Rodion Cămătaru a numit 3 jucători care l-au impresionat la Craiova: „Și-au pus amprenta”
0
Hermannstadt - FCSB și Slobozia - UTA » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
0
Cu ce vedetă TV a celebrat Mihai Rotaru câștigarea titlului » Cine i-a înmânat personal medalia de campion și un anunț uriaș al patronului
0
Știri din fotbal internațional
Scene incredibile în Olanda » Portarul a înscris din penalty în minutul 89 și și-a menținut echipa în prima ligă
0
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
0
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Tames a semnat precontract cu U CLUJ ! Asa ca nu mai vorbiti prostii !
Pai si ce e rau ca i-am luat pe helder si Ando ? Mai discutam peste citeva zile sa vedem ce "miztouri" mai faci !!! Voi ramneti cu mititelu alias wotte !!
l-am vazut si pe orac astazi,mi s-a parut destul de vivace.oricum,din surse sigure,tete moraru si mihaiescu sunt ai nostri si nu sunt scumpi deloc.mai incercam doua bombe ce vor soca lumea transferurilor da' e vorba de bani:merry dragnea si cleo vaiscovici(aici nu cred ca dunarea galati ii va da drumul pe mai putin de 7 milioane de lire sterline).ce vara glorioasa!am mai aflat ca giovanni va deveni noul nostru presedinte si fratele lui,nea victor,director executiv.ii iubesc.hai DINAMO!
Nu zau ? Mai bine vezi-ti de craiova ta ca nu aveti un ban in buzunar !!1 Las-o tu pe Dinamo ca deja Helder si Ando sunt acontati si stai linistit ca urmeaza si altii !!! Cluburile din bucuresti au invatat lectia!!!
Avem nevoie si de Mihalcea, e tanar si bun.. Ar mai fi un Vali Nastase pe fund si eventual sa faca cuplu cu un alt tanar de perspectiva, in centrul apararii, Liviu Cibotariu si tind sa cred ca chiar si un florea pe banda stanga ar merge.. In poarte Prunea mai poate face minuni..e inclus in pret.. ieftin si bun.. la mijloc mai trebuie lucrat putin, catalin munteanu e bun, dar putin necopat, are doar 31 de ani. , poate lasa lupescu federatia si se dezechipeaza si , il reactivam si pe raducioiu
Dinamo ne-a obisnuit sa "ia tot" la inceputul perioadei de transferuri si "aproape nimic si alea rebuturi" la sfarsitul perioadei de transferuri. Asa patronaj, asa echipa. Poate vede Europa anul asta numai la TV.
Jet bah javrelor ca nu-l luati voi pe andrade :))))
Super ! Sper sa se materializeze transferurile lui Parvulescu si Andrade :x
mai trebuie un fundas stanga si unul central si cred ca este gata echipa... asta daca nu pleaca jucatori importanti, gen an. cristea, torje, alexe etc. si sa plece munteanu, curca, pulhac, niculescu, niculae, zicu, ad cristea, bratu, bostina, margaritescu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.