Articol de GSP - Publicat joi, 16 aprilie 2015 17:10
Andrei Cordoș a evoluat în tur pentru Dinamo, dar nu s-a mai înțeles cu cei din conducere, iar în iarnă a plecat la Pandurii.
Fundașul a vorbit despre transferul său și spune că nu regretă mutarea.
" Pandurii este o echipă așa cum așteptam cînd am venit. E peste Dinamo! Simt asta de cînd am ajuns aici.
Atmosfera de la club, stabilitatea financiară și calitatea jucătorilor sînt peste ce e la Dinamo. În acest moment Pandurii este pe un drum ascendent" a spus Cordoș potrivit Mediafax.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani