Alte știri din fotbal
Fostul campion cu FCSB a spus care este obiectivul la U Cluj: „Europa”
0
Cum pregătește Cristiano Bergodi meciul cu Rapid: „Așa e la noi” » Cui i-a mai cerut 5-6 goluri în 8 etape
0
Mihai Pintilii propune patru nume-surpriză pentru reconstruirea naționalei: „Vor crește frumos”
0
Florentin Petre le-a răspuns fanilor după seria de 5 eșecuri în Superliga: „Să nu uităm prin ce a trecut Dinamo în ultimii ani”
0
Știri din fotbal internațional
Laporta, un nou atac la adresa rivalei: „Se pare că Real Madrid e mereu ajutată”
0
Cole Palmer s-a săturat de Chelsea! » Trei giganți din Europa îl au pe listă
0
Înainte de Slovacia - România, internaționalul cere ca selecționerul să fie păstrat: „Merită respectul țării!”
0
Thomas Tuchel a expediat 8 jucători la cluburi! » Arsenal, cea mai afectată
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
pai asta dovedeste ce fel de fani sunt.)) dinamovistii cu greu l-au iertat pe danciu, si asta doar ne daduse niste goluri, mai rar cu scandari si alte figuri din astea.) evident, dupa vreo 3-4 ani, a fost acceptat definitiv si ulterior a devenit un simbol al lui dinamo.
mda, ce spuneam, n-am cu cine.....
:)))) bati campii si te iei prea in serios
1.ma bucur ca intri pe pagina pch, dar daca iti place asa mult. macar intra pe cea officiala :)) 2. tine minte ce iti spun acum: 90% din comentariile mele sunt doar ironice, am vrut am incercat sa vb serios, dar am realizat ca nu am cu cine. (drept dovada comentariul tu de mai sus) 3. de ce mai postez daca sunt doar ironic?! sa va arat necunostinta de cauza si subiectivismul vostru in orice postati. 4. am o singura vina si imi fac "mea culpa" pt asta: raspund multora cu aceeasi moneda, care nu ar merita atentie
Lasati omul sa joace mai intai,daca el va juca ceea ce trebuie pe teren sunt comvins ca nu vor exista probleme.Nu mai tineti cont de trecut daca cineva a revenit la ganduri mai bune.Haide-ti sa fim mai toleranti,asa merg lucrurile intr-o societate civilizata.
Nu stiu cum o sa il primeasca cetatenii echipei FCSB pe acel betiv, noi sustinem Steaua, Steaua Bucuresti, FCSB si emblema in opt colturi nu ne intereseaza !! M...IE Argaseala !
Mărturia lui ÎMPRUMUT OFERTA rapide și fiabile Martine mare MULTUMESC pentru tine pentru permițându-mi să vorbesc despre doamna Naomi spumă. Acesta este cu adevărat Mesia așa cum ați făcut atât de bine. Ai nevoie de împrumut pentru a soluționa datoriile sau de a plati facturile sau de a începe o afacere? Ai un scor redus de credit și este dificil de a obține un împrumut? Vă rugăm să contactați Dna NAOMI Ea a acordat un împrumut de € 85.000 fără dificultate la o rată a dobânzii de 2% pe an, voi răsplăti pe o perioadă de 25 ani și am mai mulți colegi care au primit, de asemenea, împrumuturi de la nivelul său. [email protected]
:))))))))))))))) tetelu, esti nebun?? cum adica pe pagina oficiala a pch nu a fost nicio injuratura la adresa lui tamas cand papagalii de acolo au pus si o poza cu un picior rupt si ii urau sa aiba o accidentare de genul asta. aia e cea mai infecta pagina a vreunei galerii si e pagina oficiala
Si inca ceva, eu nu m-am referir la tine special, ci la mai multi dintre voi, ca tu nu ai fost atunci nu trebuia sa te simti, puteai sa te faci ca nu vezi .
: )))) Da da, cred ca l-a atacat valahul...:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.