Comentarii (290)
mich
mich  •  11 Mai 2012, 11:30

Da, ar fi fost INCREDIBIL ca presa sa scrie ceva despre penibilul blat al Stelei de ieri si aranjamentul cu arbitrii al Vasluiului (patronii celor doua cluburi fac scandal ieftin de fiecare data tocmai pentru a ascunde mizeria in care se complac).

theopalas
theopalas  •  11 Mai 2012, 11:29

Si rejucarea ar fi buna, dar luand in considerare faptul ca cei de la U au oprit jocul cu o violenta de nedescris si castigarea CFR-ului la masa verde ar fi corecta.

znupii
znupii  •  11 Mai 2012, 11:28
Postat de ockiu pe 11 Mai 2012, 11:26

cu un alt arbitru SIGUR - de scor si minut parca totusi nu ar fi asa corect ... n-au nici o vina cei de la cfr ca tudor a oprit partida - si totusi la timpul respectiv era 0-1.

a fost 0-1 dar dintr-un penalty inexistent

unmaker
unmaker  •  11 Mai 2012, 11:28

cel mai corect ar fi asa...numai ca cfr ar juca dupa doar o zi meciul cu steaua...si cred ca o sa fie discutii pe tema asta

jalisca
jalisca  •  11 Mai 2012, 11:27

pai ce a fost ala penalty?

ockiu
ockiu  •  11 Mai 2012, 11:26
Postat de mich pe 11 Mai 2012, 11:25

Voi, presa anti-CFR ziceti: "se studiază o variantă care nu e prevăzută în regulament! Dar care "ar fi morală pentru toţi" NU. Moral este să respecți regulamentul și bunul simț: n - CFR, 0 - 3 la masa verde.

:)))))))))))))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))))))))))))))) asta`i moral nu?! bravo tinere.

ockiu  •  11 Mai 2012, 11:24

si totusi daca vreti puteti gasi o solutie ca soarta partidei sa se decida pe teren ...