Alte știri din fotbal
Mirel Rădoi răsuflă ușurat! MM Stoica a confirmat revenirea jucătorului la FCSB
0
Ioan Ovidiu Sabău a confirmat negocierile cu FRF: „A fost apreciată munca”
1
„Domnul Lucescu m-a convocat, dar AM REFUZAT” » România își poate lua gândul de la „tricolorul” U21
3
Ministrul Apărării Naționale a schimbat prețul de închiriere pentru Stadionul Steaua: „Ultima decizie”
4
Știri din fotbal internațional
„Plătește-mi silicoanele!” » Cum a fost șantajat un fotbalist celebru de la Arsenal și Juventus
3
Ce șoc ar fi! Italia, amenințată că va pierde organizarea EURO 2032
0
Joan Laporta, atac la Real Madrid: „Există un interes foarte obscur în joc”
0
300.000 de euro pentru un pariu nebun, după calificarea la Mondial: „Berea e din partea mea!”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Iranul a instalat o „barieră de taxare” în Strâmtoarea Ormuz. Doar anumite ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Vad că tot o ține cu Steaua si cu suta de milioane pe Morutan. Omul e IRECUPERABIL. :)))
Ce fericit e Gigi... Tălpan însă preferă să râdă "la urmă; din nimă".
bravo nea Gigi...100 de meleoane!.)))))))))
Vrem cat mai multe stiri cu si despre idolul nostru gigi. Daca se poate si nu cerem prea mult, am vrea si cateva declaratii savuroase de-ale lui MM, ideal culese de pe facebook. Astfel vom avea o saptamana fabuloasa! Multumim anticipat!!!
Băi chiar, e prea târziu şi sunt prea obosit pentru o astfel de discuţie acum, dar ar fi interesant de făcut o paralelă între Gazeta Sporturilor din perioada interbelică, Sportul Popular (transformat în Sportul) pe de o parte şi Steaua şi FCSB pe de altă parte. Dacă Gazeta e Sportul, înseamnă că şi FCSB e Steaua, nu?
Bă, lăsaţi-l pe stăpânul vostru şi luaţi-i la întrebări pe Mitică Dragomir şi Mircea Sandu despre cum FCSB e Steaua. Sau, mai bine, să facă Radu Naum o emisiune în care să-i aibă invitaţi pe Mitică, Naşu şi Talpan, să dezbată cum e cu Steaua, locul Stelei din Divia A, palmaresul Stelei, coeficientul Stelei în cupele europene, toate astea trecând în contul FCSB-ului. Dacă FCSB nu e Steaua, atunci ciobanul tre' să plătească mult de tot pentru folosirea abuzivă a mărcii, echipa lui trebuie retrogradată în campionatul judeţean (sau ce-o fi pe-acolo pe la Ilfov, pe la Oieşti-Leordeni), iar Sandu şi Mitică tre' să meargă la puşcărie, pentru abuz în serviciu şi complicitate la furt calificat. Vorba turcului ăluia, ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Neinteresant. Titlul castigat in liga 1 nu mai are nicio valoare. Pe plan extern suntem zero de cand ne elimina oricine. Grupe nu mai pupam curand. Deci nu inteleg de ce se bucura atat de mult...
Vezi ca te suspenda gsp bai Abugayl, ei chiar sunt o gazeta comunista, se numeau Sportul Popular, cotidian comuninst înființat in 1948 dar pe tine te prostesc ca sunt Gazeta Sporturilor desființat de aceiași comuniști in 1946 :-)))) Dar deh, cand esti slujitor jijjjist nu te încurci in amănunte din astea :-))))
nu bre.... fac la misto ..pentru trafic :))))))))))))))))) ..sa creasca gsp -ul ...sa ajunga cat gazzetta dello sport
da ti-i ciuda. si e bineeee
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.