Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Alvaro Arbeloa: „Pentru noi există un singur scenariu posibil împotriva lui Bayern”
0
După plecarea lui Șumudică, fosta lui echipă a spart ghinionul în campionat
0
Revine Charalambous? La ce meci a fost surprins fostul antrenor de la FCSB
0
Prima echipă care a pregătit oferta pentru Bernardo Silva
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cinci experți de top explică de ce Statele Unite își vor pierde dominația ...
Libertatea
Starea lui Mircea Lucescu se complică: medicii iau în calcul o posibilă ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Sfânta Lumină ajunge în România de la Ierusalim și anul acesta: „Cu ...
Libertatea
Stiu eu cine i-a rupt.Fatuca asta de tot isi face reclama pe aici io fi rupt la inghinali
Dupa ce au alergat aproape doua saptamini prin zapada , trebuia sa-i alerge pe nisip atotstiutorul Piturca ? Si inca trei antrenamente pe zi ?
Amatorismul predominä foarte mult in romania .
corect; nu juc sunt de vina ca au pierdut cu cea mai proasta echipa din romania :))))) voi aveti nevoie neaparat de titulari sa-i bateti pe astia :)))))
Piturca este vinovatul principal
Ce intrebare proasta...nici unul,nici altul s-au incalecat cele doua perioade de acumulari,ei nu trebuiau adusi la amicalele acelea normal atunci trebuiau sa intre in pregatirea tactica la Steaua si nu intr-o alta fizica la Nationala...Dar fiecare antrenor a facut pregatirea programata greseala a fost ca Piturca i-a chemat stiind ca vin deja de la munte obositi.
=))))))))))))))))))))) uitasem de faza aia :)))))))
Poatel il da si in judecata ca nu a violat-o bine ca baba aia
taci din gura ca n-a pus conditie de varsta :))) acum mi-am dat seama; daca se trezeste cu vreunu de 90 de ani ?? :))))))) mai auzim pe la stiri ca o nimfomana a fost violata de un bosorog =))))))))))))))
Cea mai ilustrativa poza pt articolul asta...e deghizat vinovatu' sau?:)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.