FOTBAL » LIGA 1 » FCM TG. MUREŞ - STEAUA, JOI, ORA 21:30, ÎN DIRECT PE DIGISPORT1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
13
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Ce se întâmplă cu Charalambous? Aproape de bătaie la vestiare!
0
A oprit FCSB - Fenerbahce pentru că... așa a vrut el! Incidentul care nu s-a văzut la TV
0
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
3
Benzema s-a enervat, după ce a văzut noua ofertă: s-a retras din echipă și REFUZĂ să mai joace!
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Bicfalvi a inceput sa joace bine acuma cind nu mai vrea sa semneze cu Steaua , probabil vrea sa-i impresioneze pe aia unde se va transfera .
Bineinteles ca si eu cred ca terminam pe 1 , max. 2 , dar asa ca principiu , spuneam .
daca il pierd pe geraldo e la fel ca pierderea lui goian si gionea.....pacat ca sunt multe slugi care n au curajul sa i spuna ca Geraldo e un PROFESIONIST( constant de al lungul campionatului).
lui geraldo i se va prelungi contractul sigur pentru ca steaua termina pe 1 sau pe 2 sunt absolut convins de asta.
Geraldo chiar merita sa i se prelungeasca contractul , dar daca jiji are apucaturi , adica numai daca Steaua termina pe 1 sau 2 ??
Multumim pentru ce ai facut la Steaua, din pacate clubul este condus de clanul mafion becali, asta este. Succes in cariera.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.