Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă a pierdut un jucător înaintea meciului cu U Cluj » Ce se întâmplă cu Moruțan
0
Dennis Politic este istorie la FCSB! Cedat la reduceri + Care este situația cu Dinamo
0
Sepsi vrea să meargă la TAS împotriva FRF: „Nici nu se discută!”
0
Farul s-a mai despărțit de un jucător! Un internațional pleacă liber de contract
0
Știri din fotbal internațional
Marius Niculae a înscris în poarta lui Fenerbahce în 2012, iar acum a analizat prestația celor de la FCSB contra turcilor: „N-au tot două picioare și două mâini?”
0
Cât costă viața unui fotbalist » Despăgubirea pe care spitalul trebuie s-o achite familiei lui Davide Astori
0
Cristi Chivu a reacționat după tragerea la sorți a play-off-ului din Liga Campionilor » Avertismentul lansat
0
Apariție de „gradul zero” la FCSB - Fenerbahce! » Fratele președintelui Erdoğan, prezență discretă pe Arena Națională
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
Ce a facut Denis Man pt fotbalul romanesc?echipa sa a fost eliminată de Slovan Liberec in preliminariile E.L.,a terminat sezonul trecut pe locul 5 în campionat,la echipa națională s a văzut in meciul cu Irlanda De Nord valoarea lui ca erau sa ne bată insularii nu sunteti corecți valoarea lui trebuie văzută pt tot anul nu pt 2,3 luni CFR Cluj nu a luat bătaie de la FC Sevilla si noi il alegem pe unul a cărui echipa a facut egal cu Backa Topola si a fost învinsă de o echipă ce are un atacant din BAHRAIN nu e corect pt ca el NU a facut NIMIC inca pt fotbalul romanesc in meciurile in care trebuia sa si arate valoarea NU si a arătat o asta e adevarul
Sunteti penibili!!!
Gsp trăiește din trecut. Probabil articolul e un fel de terapie personală pt Țepelin, care evident se simte inferior in comparație cu jurnaliștii sportivii din deceniile trecute. Și are și de ce. Poate e clișeu sa spui ca "înainte era mai bine" însă în cazul de față dovezile sunt imposibil de contrazis. Gsp e un tabloid pe teme sportive, populat cu pseudojurnalisti si jurnaliști de o mediocritate lucie. Țepelin e șeful lor.
Sa fim mândri cu toții! Așa se scrie istoria! Pe bune? Gazetuța voastră nu are nici un fel de valoare! Ma uit la lista castigatorilor din trecut și mândria e ultimul sentiment care ma încearcă. In ce hal a decăzut fotbalul românesc și acest ziar care îl decernează.
Cata vreme i-ati promovat la "glorii" pe Anghel Iordanescu si pe Ladislau Boloni, cred ca ar fi meritat nominalizarea si Dudu Georgescu.
Burca pe cat a i3sit in sondajul vostru??? Sub Man, Deac si Stanciu????
Sunt curios de ce merita Man. Pentru locul 5 în Mămăliga? Pentru un singur meci jucat la Națională? Pentru un meci în Europa League cu niște obosiți? E clar că, la 50% suporteri steliști în România trebuia să iasă un stelist. Că așa e la vot.
Pana la urma cred ca tie ti-a luat mintile, de ai ajuns sa fi asa inversunat. Nu mai vezi nimic altceva. Orice meci castigat pentru voi e blat. FCSB joaca cu 5-6 copii in fiecare meci, dar tot joaca mai frumos decat echipe care schimba din primul minut tinerii. Pentru asta sunt de admirat. Eu nu am scris absolut nimic de FCSB (Steaua). Si da, cred ca FCSB este continuatoarea Stelei. Si eu as vrea sa fie un alt patron la echipa, dar din pacate momentan nu se poate.
nu sustin nicio echipa, echipa mea de suflet a disparut din peisaj, insa asta nu ma opreste sa vorbesc despre Circul de la noi, caci fotbal nu pot sa-l numesc...si-mi cer scuze ca am omis, Chindia, Viitorul sau Sibiul...si nu in ultimul rand, fluierasii...chiar nu-ti pute? eu nu pot sa inteleg cum un branzar v-a luat mintile...crezi ca daca maine Ciobanul Infractor se curata, cea mai mare rusine a fotbalului romanesc( fece ficisibi) va mai exista? sa intelg ca in mintea voastra Steaua asta e? se va fi terminat in momentul in care infractorul ala se va duce?
Si la "Ceas de retrospectiva" nu ne abtinem! Ne... "dam in stamba" inca din titlu! Asa, pe... romaneste!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.