Alte știri din fotbal
Legenda lui Dinamo aruncă săgeți către Rapid și a numit atuul „câinilor”: „Așa a fost când s-au luat titluri”
0
Probleme la noul stadion din Constanța! De ce ar putea să coste mai mult
0
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?”
1
Titlul e în vizor! Raul Opruț, eroul recent lui Dinamo: „Putem mai mult”
0
Știri din fotbal internațional
Ce noroc pentru Cristi Chivu! Pe cine va înfrunta Inter în play-off-ul pentru optimile Ligii Campionilor » Toate împerecherile
2
Raul Rusescu, impresionat de un fotbalist de la FCSB: „Așteaptă convocarea la națională după meciul cu Fenerbahce!”
0
Newcastle forțează transferul fotbalistului de la Barcelona » Cum decurg negocierile
0
Directorul GSP a vorbit cu Mircea Lucescu, imediat după FCSB - Fenerbahce: „Era și el surprins”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
CE ORDINAR SANDU ASTA! PUNE PRESIUNE ACUM PE COMISIE CA SA DEA VERDICT FAVORABIL PT STEAUA, SANCHI CICA NU MAI TOLEREAZA ASA CEVA! PAI LA CATE A FACUT SEREA IN ARBITRAJ TREBUIA IMPUSCAT DAR EL TOT ARBITREAZA. NU MAI ZIC DE TUDOR,BALAJ DAR LA CUM ARATA CRED CA NU MAI ARE MULT DE TRAIT.
Stupid acest personaj care se crede un ZEU al fotbalului. Ca si ortacii care-l inconjoara, gen Alexandru, Mitica, etc. O gasca de impertinenti idioti care provoaca scarba. Domanilor, sunt pline cimitirele de oameni de neinlocuit, ar trebui sa aveti bunul simt sa va retrageti!
Deseara VA PUTETI EXPRIMA....la adresa FRF, Sandu, etc etc ....ca doar n-or suspenda terenul Stelutzei...Inca se mai imbraca lumea cu bannere, inca mai sunt batiste albe...inca mai aveti voci... DESEARA AVEM OCAZIA(poate ultima)! de a arata cat ne pasa de FRF... Daca AZI nu, cand????? Daca nu NOI, cine? Daca AZI nu, cand????? Daca nu NOI, cine? Daca AZI nu, cand????? Daca nu NOI, cine?
daca s-ar intrerupe toate meciurile in care cineva ar fi ranit, atunci se creeaza premizele violentei. Inteligenta nu este punctul forte al "domnului Sandu" Nici o pedeapsa colectiva nu va oprii greselile personale, au incercat in istorie multi si tot ce au reusit a fost sa distruga vieti si sa ramana in istorie ca niste blestemati.
ultimul zvon: rejucarea partidei de la 0-0 cu portile inchise si depunctarea rapidului cu 6 pct. plus 4 etape cu tribunele goale
FORZZA RUSIA...M..UIE ROMANIA,...CAT TIMP MAI SUNT ACESTE PERSOANE LA LIGA ,FEDERATIA SI BLA BLA, PT MINE ROMANIA E 0 ... SA DEA DUMNEZEU SA VA FACETI DE RAS LA EUROPENE...ORCUM TIN CU ITALIA ,CLAR...FUT-UVA MORTII VOSTI DE COMUNSTI FUTUTI CE SUNTETI. FORZZA RAPID...LUATI-NE PUNCTELE,LUATI-NE PALMARESUL,SUSPENDATI-NE STADIONUL,DAR NICIODATA NU NE VETI LUA MANDRIA DE A FII RAPIDIST,SI NU COMUNISTI...
Domnule autopropulsat sa conduca destinele fotbalului romanesc. Ce-i mai groaznic sa iei o bricheta in cap sau sa auzi cum oile ciobanului striga "S u g i p u l a" cand portarul UTA degajeaza de la coltul careului mic.??? Asemene manifestari de oameni needucati s-au auzit in toata tara, atat de copii cat si de restul populatiei. Ce masuri vei lua in aceste imprejurari. Consider ca faptele sunt mult mai grave la meciul Steaua - Uta decat la Rapid-Steaua. Astept cu interes masurile FRF
Ia uite, vere, cin' s-a apucat sa dea lectii de cinte si verticalitate ! Apropo, Raluca mai trage pe nara ? Nu se poate ca dupa 17 ani de blaturi ordinare, patronate de acest shnapan si de comportament vulgar, in special al oficialilor, sa se trezeasca, gaia-matzu, ca vrea cinste si fair-play !? Mare viteaz si gaina aia de Deaconu... S-a luat dupa jucatori care se vaita ca o baba... De handbalisti si rugbisti ce sa mai zicem, la cate faulturi dure suporta ?
=)) =)) ...VAI MA CATA NESIMTIRE,VAI CE TARA DE KKAT,VAI CE COMUNISTI FUTUTI AVEM FRATE AICI...DE CE NU A ZIS CHESTIA ASTA DUPA steaua-RAPID ? DE CE N-A ZIS ASTA DUPA Craiova-RAPID ? DE CE N-A ZIS ASTA DUPA Otelul-RAPID ? DE ? PENTRU CA E UN SPURCAT STEIST,ASA CUM SUNT TOTI NENOROCITII DIN TARA ASTA...ASA CUM E mITICA,ASA CUM E MUISTUL DE BASE,DE CE TOTI ZIARISTII IAU APARAREA RAPIDULUI ? DE CE TOATA LUMEA NEUTRA NE IA APARAREA,NUMAI OILE DIN FRUNTE LPF SI FRF,NU ... TARA DE KKAT...RUSINE !!!!
Asa, brusc, v-ati trezit? In loc sa stabiliti asta de la inceputul campionatului? sa vezi tu cate meciuri castiga Rapid la masa verde! Dar noi asa ceva NU VREM. Sandule, sa-ti traiasca Sep Blatter, Casa Fotbalului "coca-cola", blaturile pe care le-ai facut cand ai fost jucator, de jumate din spectatori plezneau de ciuda si jumate se perpeleau de ras. Esti cancerul fotbalului romanesc, tu si cu Mitica. Sa nu uit. Salut, Udrisor! esti bine,sanatos, fericit si mandru pentru ssteaua t
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.