Comentarii (13)

Alin Dragan  •  26 Martie 2020, 10:43

Este interesant ca fecali urla ca injumatateste salariile si face ca trenul insa peste tot apare: Dinamo taie tot. Jenanti sunteti!

demolarii  •  26 Martie 2020, 10:41

Un articol : varza. 1. Vână a primit in avans echivalentul a 5000 euro/luna. Dacă Becali îi face salarul 6000 euro/luna, în fapt îi mai da 1000 euro / luna. Minus 3500 lei de la guvern ramane cca 200 euro l. 2. Dacă la Dinamo exemplificativ e salarul lui R Moldovean, de 2 500euro ( cca 12000lei) / luna, calculul e urmatorul: 75%=1850 euro (9000 lei) . Dacă mai scazut 3500 de la guvern , ramane in sarcina clubului cca 1050euro ( 5500 lei). 3 . Cum e facut contractul? Ce sarcini , ce responsabilitati? Ce Regulament de ordine interioară au? Cat suporta impresarul? Dar, se va mai juca fotbal?

costelmarcoo  •  26 Martie 2020, 10:36

E vreun voluntar printre voi care sa-i anunte pe domnii jurnalijdi că Olanda nu mai există ca țară?

Iulian Vlaga  •  26 Martie 2020, 10:04
Postat de andreidim2001 pe 26 Martie 2020, 09:56

Bai Becali bai *** da banii la.oameni nu mai te da lovit si da vina pe gripa. Așa ai facut toata viața ta ai furat ai înșelat si dupa aia te dai mare milostiv cu credință în Dumnezeu. Nu iti este rușine ***. Si vouă Gsp iștilor sa va fie rușine că scrieți si faceți articole cu un asemenea *** de regulamentele voastre. Voi cand scrieți toate inepțiile spuse de infectul de ***.

Bravooo

Iulian Vlaga  •  26 Martie 2020, 10:02

Prodanca să le dea la jucătorii ei ce și cât vrea din banii ei că sa lăudat cu o avere ce nu poate fi cheltuitâ în 5 vieți.Referitor la plata fotbaliștilor de la stat cred că sunt mebuni cei care cer asta.Să-și vândă mașinile.Ar trebui luați bani de la ei și din pensiile nesimțite în aceste perioade.Să meargă să facă voluntariat și uni și ceilalți la spitale

andreidim2001  •  26 Martie 2020, 09:56

Bai Becali bai *** da banii la.oameni nu mai te da lovit si da vina pe gripa. Așa ai facut toata viața ta ai furat ai înșelat si dupa aia te dai mare milostiv cu credință în Dumnezeu. Nu iti este rușine ***. Si vouă Gsp iștilor sa va fie rușine că scrieți si faceți articole cu un asemenea *** de regulamentele voastre. Voi cand scrieți toate inepțiile spuse de infectul de ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dumitru82drugan  •  26 Martie 2020, 09:45

Legea e lege trebuie respectata si de mafiotii care conduc fotbalul

Florin Gherghe  •  26 Martie 2020, 09:14

Cred că astfel de articole sunt scrise la mișto! Dacă chiar credeți că fotbaliștii trebuie să primească bani de la stat pentru salariiile alea nesimțite în momentele astea, când cei din spitale nu au nici măcar materiale de protecție, înseamnă că tupeul e la cote maxime!!! Rușine!!!

maccarone707  •  26 Martie 2020, 08:49
Postat de dubluv pe 26 Martie 2020, 08:02

Ar trebui luat de la sanatate si dat la fotbal.

:)))) corect!!

xqwerty  •  26 Martie 2020, 08:28

Suntem vai de noi...asta ne mai lipseste sa mai platim si fotbalistii. Trebuie sa ai mult tupeu sa ceri asa ceva.

  • 1
  • 2