Alte știri din fotbal
Gheorghe Hagi a anunțat lotul României! Adrian Rus și Laurențiu Popescu ignorați, Moruțan, convocat cu Georgia și Țara Galilor
0
După finala Survivor 2026, Gabi Tamaș merge în Liga 2 » A semnat deja contractul
0
Ce beneficii primesc campionii României, după ce au devenit cetățeni de onoare ai Craiovei
0
U Cluj a luat decizia în privința lui Jovo Lukic pentru meciul cu Dinamo: cu gândul la Mondial!
0
Știri din fotbal internațional
Alvaro Arbeloa confirmă despărțirea de Real Madrid: „Nu există nicio posibilitate să lucrez cu Mourinho”
0
Arne Slot îi răspunde lui Salah: „Tocmai cu stilul meu Liverpool a devenit campioană și atunci el era fericit”
0
Șoc Mondial! Anglia și-a anunțat lotul pentru CM 2026: doar 8 „supraviețuitori” din Qatar, 4 absențe de răsunet
0
A jucat 7 ani cu Kylian Mbappe și spune că francezul are un mod aparte de a gestiona tensiunile la Real Madrid: „Așa arată un jucător mare”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Asta e ca si cum ai zice "a fost o data o renumita foaie de impachetat pesti, si acum, de cand e doar online, nici asta nu mai poti face cu ea"
la Jiji periat cu trafaletul, la Cfr bagat batul prin gard si imbirligaturi ! desi e clar ca Deac nu mai poate fizic, face gafe care ingroapa echipa !
Este mult mai jenant sa te schimbe un cioban după 15 - 20 - 30 de minute după cum vrea el !? Deac a ajuns în fotbal la o vârstă frumoasa ,Este de felicitat ca este în Super Liga la 40 de ani !? Respectul Nostru Deac !
Jenant articol, autorul e bun pt cancan. ro sau jiji. ro. Respect, Cipri Deac!
Ce mai cenzurati voi comentariile pe care le primiti la asemenea articole de doi bani.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici Cipri nu se plânge atât cat îi purtați voi sambetele. Sau miercurile mai nou. Mai sunt meciuri și o să mai fie și-n playoff. ;) poate va suprind Pancu și Deac.
Si unde e problema?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.