Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Ilie Dumitrescu este vcel mai prost si partinitor analist sportiv ...tine numai cu prietenii lui ...
"Și farul a avut..." ! Nu mi se pare deloc corectă abordarea! Adică dacăi s a permis,a făcut un X infracțiunea,trebuie să i se permită în compensație și lui Y? Și apoi de când NN( neica nimeni) e specialist în fotbal? Ce studii are? Că parcă e doar subinginer iar la fcsb nu face nimeni nimic fără becali?
meme spune ca o ducea bine in puscarie, logic ca unul ca "el" era foarte popular :))
mihai stoica și stăpânul lui becali gigică sunt doi penali care infectează și virusează fotbalul românesc! Mai nasol este că sunt "ziariști" care îi promovează?!?
Dar lui Marica i se pare normal ca un patron de club (cat are el acolo la Farul) sa fie imaginea unei case de pariuri?
Dacă marea majoritate a jurnaliștilor "are" o preferință e clar pe unde umbli!!! Și când preferințele se confundă cu ale tale e și mai bine, nu-i așa?
Asta cu ''atrage audienta'' este de tot rasul... Iar faptul ca are ''cuvintele la el'' nu-l face mai competent sau echidistant. *** asta nu are ce cauta la TV. Punct.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Astia de la fcsb ar trebui dati afara de peste tot, sunt niste paria care degradeaza prin coruptie si incorectitudine intregul mediu de sport si chiar mediul social din Romania
Firesc, Marica gandeste ***. Nu e ca in politica, sa beneficiezi de timpi de antena. Nu voteaza nimeni castigatorul. Faptul ca un oficial e analist permanent inseamna ca omul are cuvintele la el, nu vorbeste prin semne si, in general, atrage audienta. In rest, sa fim seriosi, majoritatea jurnalistilor are o prferinta pe care o lasa clar sa se vada...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.