Alte știri din fotbal
Selecționerul Slovaciei, pe picior de plecare după meciul cu România
0
Gică Hagi, primul an pe minus la Farul! » Suma istorică intrată în conturi din sponsorizări, în ciuda eșecului sportiv
0
Panduru a tras o concluzie amară după ce Lucescu și-a încheiat mandatul
0
Directorul GSP, detalii din ședința în care lui Lucescu i s-a făcut rău » Deranjat de reacția a doi fotbaliști: „A leșinat pur și simplu!”
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Exact. Decit cu mititei, telemea, hamaituri, mai bine disparem. Mesajul Craiovei era pentru oameni, nu pentru animale.
SORINE , MAI ANTRENEZI VREO ECHIPA DE FOTBAL SAU ESTI CONSILIERUL LUI NIETOIU ? PERFORMANTELE LUI SORIN CARTU SUNT NUMAI SI NUMAI LEGATE DE TRICOUL SFANT AL STIINTEI CRAIOVA ... CAND A IMBRACAT TRICOUL ECHIPWELOR LUI NIETOIU S-A ALES PRAFUL... SI DUPA ACEEA INTERVINE PLAFONAREA ,VAICARELILE SI INVOCAREA LIPSEI DE NOROC .... SORINE VEI AVEA NOROC CAND VEI ANTRENA CRAIOVA ASA CUM AI FACUT-O IN ANII 1988 - 1991 ... LASA-L PE MITITELU CA A BAGAT 20 MILIOANE IN ECHIPA SI I-A CRESCUT PE GAMAN,LUNG, GUGU, OLOGU, GANGIOVEANU,BARBOIANU, MIHAI COSTEA ,FLORIN COSTEA, BULEICA, A FACUT O GRAMADA DE GRESELI DAR IUBESTE CRAIOVA SI NU VREA SA DEA LEII JOS DE PE STEMA STIINTEI ASA CUM A PROPUS FI
Cartu se confunda cu istoria Craiovei. el este unul dintre cei care au inventat notiunea de PERFORMANTA in Craiova. daca nici el nu are dreptul la o opinie, atunci intr-adevar, mai bine desfiintam echipa asta
daca lasati craiova sa moara si daca nu-l exterminati pe microbul asta LA PROPRIU de pe fata pamantului sunteti cei mai SCLAVI OAMENI AI ACESTEI TARI!!!! DEEEMONSTRATI CA PUTETI SA SCAPATI DE MIZERIA ASTA ORDINARA PRIN ORICE MIJLOACE!!!! EU CA "U"NIVERSITAR SUNT ALATURI DE VOI... AR FI PACAT SA DISPARA "PERLA OLTENIEI".... MU3 MITITELU
E unul care dadea goluri dupa goluri cand voi nu mai stiati ce jucator sa furati pentru a castiga campionatu' ! Cand vei creste mare, si vei invata sa citesti, cumpara o carte si acolo afli de Cartu, Donose, Tilihoi, Balaci, Lung etc.
Pentru toti copiii de azi: sa stie de ce noi l-am avut pe cel mai bun jucator roman de fotbal al tuturor timpurilor: MINUNEA BLONDA: ://www.youtube.com/watch?v=wxjeReu3Q0w&NR=1
Bai dreamer123 si toti ca el, cum poti ba tu sa intrebi cine e CIRTU? Bai rahat bolnav, citeste ba pe site-ul clubului despre performantele echipei si cu ce jucatori extraordinari au fost facute aceste performante de exceptie. Iar daca nu stii sa citesti, asculta ba pe unul care stie ba, care a fost zi de zi la stadion la acele meciuri si l-a vazut pe Cirtu (et company) jucind si mai apoi antrenind si apoi daca ai creier in cap si nu rahat muscati limba si taci dracului si nu mai scrie prostii. Omul asta are dreptate, Craiova nu merita batjocora acestui nenorocit pe nume mititelu.
Cartu are dreptate inca o data ! ... Ne vedem la miting la ora 14 ! ... Sa nu uitati ! ...
Si care e treaba ?... Ce legatura are asta cu ce a spus Cartu sau cu ce a comentat baiatul ala ?...
cum cine e cartu mah tu ala care ai sigla de dinamo!sau chiar esti un veki dinamovist care si acum aveti cosmaruri facute de cartu &company . Olalala iar apropo cu bani care ii da nenea becali este ok dar tot nu rezolva problema banilor la craiova,dar in fine faza este ca Mititikul asta de se da patron de echipa de suflet este un nemernik.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.