Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului » Marchează și Assad Al Hamlawi, oaspeții protestează
48
Cine e personajul misterios de lângă Gică Hagi și Gino Iorgulescu » Fost conducător în Divizia A, acum de nerecunoscut
1
A rezolvat FCSB regula U21? Fotbalistul revine și a primit un vot de încredere: „Dezinvoltură incredibilă. E numărul unu”
0
Chiar e atmosferă de titlu! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei + clujenii, nevoiți să schimbe planul
0
Știri din fotbal internațional
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Cristi Chivu, după ce a ridicat trofeul de campion: „Jucătorii m-au împins acolo, eu nu voiam! Nu am nevoie de laude”
0
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Campioni!
Bai *** ! Cum sa scrii "decizia o trimitea pe Dinamo pe 7 , iar aceasta o salveaza" De ce Dinamo ? De ce breti sa aruncati Dinamo in fata prostimii ? Aveti nevoie disperata de scandal intre useri ? De ce nu scrii ziaristule ca vechea decizie o facea pe craiova campioana, iar asta noua pe cfr ?? De ce Dinamo ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S-a dovedit iarasi ca 1. beekali este un fariseu: *** lui (fcsb, clinceni, voluntari, hermannstadt) ***; 2. dancu este *** care a dar ordin cfr sa voteze retrogradarea lui DINAMO, iar algoritmul respectiv o face campioana pe Craiova!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinamo e Dinamo, ciurli burli de echipe satesti sa joace prin ligi inferioare.
Au votat gresit :))) Bai, nu imi iese asta din cap. Pai pe noi ne retrogradai cu votul tau...iar tu acum te scoti si ne spui ca ai votat gresit ??!! Ai facut suporterii sa sufere trei zile la rand...au venit oameni din tara,plangeau cainii pe pagina PCH....si tu ai votat gresit,a?
Ce mocirlă.
Acum chiar sper ca vor mari numarul de echipe la 16 ca altfel iese scandal mare cu Clinceniul si cu Iasiul si Voluntariul (cine merge la baraj, dupa ce criteriu?). Nu ma pot abtine sa nu observ cum schimba LPF referintele: acum cativa ani meciurile din sezonul regulat nu contau pentru departajari decat prin aceea ca se injumatatesc punctele si cine a beneficiat de rotunjire e plasat mai jos in clasament la numar egal de puncte decat cine n-a beneficiat, iar acum rezultatele din sezonul regulat conteaza pentru stabilirea clasamentelor. Curat murdar, coane Fanica... muzica, muzica!!!
s-a facut porcaria asta ca sa nu retrogradeze DINAMO.Aceasra echipa va fi si mai urata de fanii romani!
Meciurile le-ai programat, dar din "diverse" motive au fost amanate.
Nu poti juca dupa incheierea campionatului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.