Alte știri din fotbal
Impresarul lui Denis Drăguș, noi detalii despre transferul la FCSB: „Este mândru și onorat”
0
Abia așteaptă să joace cu FCSB: „Nicio echipă din România nu poate să facă asta”
0
Fundașul care a negociat în iarnă cu Dinamo a fost prezentat în Liga 2: „Bine ai venit!”
0
Fostul jucător de la FCSB e dorit înapoi în România: „Stăm de vorbă 100%”
2
Știri din fotbal internațional
Ofertă disperată făcută noului manager al lui Drăgușin » 70 de milioane de euro pentru a evita retrogradarea!
0
Biletele pentru Euro 2028, mai ieftine decât un loc de parcare la Cupa Mondială 2026
0
VAR în Premier League? 8.000 de fani englezi s-au pronunțat
0
Cardiff a pierdut procesul în cazul lui Emiliano Sala » Cât trebuie să îi achite lui Nantes
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Exemplu de frustrare visinie maxima. Treziti-va oameni buni si nu mai pierdeti vremea prin tribunale! Mai bine v-ati educa suporterii!
am stiut eu ca te prinzi repede... ma doare undeva de toate cluburile din Bucuresti. e clar ca esti rapidist si ca nu-ti trece. nu ma intereseaza. du-te pe bucata rezervata Rapidului, asculta inca o data imnul cantat de jucatori, de Pittis si Socaciu si intreaba-te de ce un imn foarte frumos (cel mai frumos din tara asta la fotbal - recunosc) nu este cantat niciodata de galerie. versuri simple, muzica OK... e greu sa canti cand ai treaba cu UIE, cand mananci seminte si scuipi adversari
@manta Fooaarte adanc bai nene! Ai scris tu de capul tau toate astea, sau ai cerut ajutorul? Presupun ca tii cu echipa aia de Speedy Gonzales, care ajunge mai repede la vestiar decat la poarta adversa, nu? Nu gasesti PENIBILA justificarea suspendarii lui Lovin? Eu zic sa-l "sacrificati" pe Banel acum, oricum nu joaca nimic, si mai luati 3 puncte de undeva. Si daca nu ai bricheta, imi rup eu un leu si iti fac una cadou. Ca trebuie cu orice mijloace sa jucati in CL, nu?
PSG isi cere scuze pentru stingerea nocturnei in Giulesti si considera ca a pierdut meciul, FC Brasov a decis sa ceara pierdera meciului cu 3-0 pentru ca Rapid s-a retras de pe teren, Jiul Petrosani cere rejucarea meciului si-l roaga pe Helesteanu sa le dea 4-5 rosii inca din start; Preston North End din Anglia vrea toate titlurile din 1900 incoace si Nottingham Forest vrea ca din trei in trei ani sa retrogradeze in liga a III-a, sa prmoveze succesiv si sa ia Liga Campionilor.
:))))))))))))))))) vai de capul lor... :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.