Alte știri din fotbal
Criza de portari pentru meciul cu Turcia » Cum explică Florin Prunea: „O regulă tembelă”
0
Turcul care spune „iubesc România”, insider pentru „tricolori”: „Cred că asta va fi echipa de start!” + Avertisment pentru un jucător: „Să fie foarte atent”
1
Vizită-surpriză în cantonamentul naționalei: „Mereu împreună!”
0
Fotbalistul român pe care mizează Marcel Răducanu: „Poate sclipi, va face diferența cu Turcia!”
6
Știri din fotbal internațional
Amenințată cu retrogradarea, cea mai titrată echipă din Europa League și-a demis antrenorul
0
Mesajul primit de Chivu de la președintele lui Inter: „E mai ușor să ne jucăm de-a vânătorul și iepurele acum”
0
Chelsea vrea să transfere de la AC Milan » 40 de milioane de euro
0
Gata cu speculațiile: i-au stabilit viitorul lui Chivu, după patru meciuri la rând fără victorie
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
„Probabil, Putin a crezut din nou că a venit Crăciunul mai devreme”, spune ...
Libertatea
Mare frustrat ! A scapat usor deoarece Man e un copil fara experienta altfel era 5-1
Un frustrat penibil niculescu ca toti dinamovistii. Cu Steaua joaca ca intr-o finala de ch. League iar cu dinamo va sta capra - mare om, mare caracter. Dupa numarul de ocazii Steaua trebuia sa castige la scor - pe langa bara Man a mai avut 2 ocazii imense in a 2-a repriza, Tanase si Enache cate o ocazie mare iar voluntari a avut o singura ocazie in prima repriza.
GSP, ce mai așteptați sa dati pe mana procurorilor pe toți cei ce profereaza amenintari pe site-ul acesta?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fără arbitrii, FC *** e mai penibilă decât Secsi Sfântu Gheorghe ... Joacă mai bâlbâit decât antrenorul ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai prostea aia care au castigat CCE nu il recunosc pe albanezul infractor si clona lui ca fiind Steaua Bucuresti, asa ca taci ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
iar voi sunteti piste ,cu pista ,deocamdata ,daca mai deschideti pista pe la MAI ,poate ramaneti fara pista si cu stadion ,pamant de flori !
catalynn e dinamovist sau rapidist. N-are nici o treaba cu Steaua
Ala e Adrian84 un rapidist care acum 2-3 ani se plangea la useruul Woody ca face doar 600/luna si ca se descurca greu . Un sarac frustrat , that's all .
Ala nu are nici o treaba cu Steaua. E un postac, se foloseste doar de CSA. E mai curand ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.