Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Care ar fi "clauza anti FCSB" descoperita de semnatarul acestui articol? Un aipotetica! Chipurile Baluta ar fi "ca si transferat" in Serie A. Chiar nu inteleg acesti "zvoneri de serviciu" ca nimeni un arunca nu bani pe un jucator care pare ar fi "mai rasarit" de la CSU? Ce mai meciuri a facut Baluta? Becali a avut o toana a lui, crezand ca Baluta va straluci la FCSB, uitand ca Tade, De Amorim sau Alibec au sosit la FCSB din posturi de "diamante veritabile" si au sfarsit ca niste "tinichele coclite"! Si, ma rog, cam pe vine ar trebui sa inlocuiasca Baluta la FCSB? Pe Busescu? Pe Man? Pe Tanase? Pe Coman? Pe Nedelcu? Vise de sfarsit de dembrie...
Nu creeeeed ... hi hi hi :)))))) ... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua e in liga a patra, inca n-ai aflat? Greu *** unde isi are clona fcsb fanii.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** esti doar tu care vorbesti sa te afli in treaba. Crezi ca italienii mai arunca bani pe romanasi smecheri? Vom vedea in vara unde ajunge. Steaua scrie pe el. Mare!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** pun botul la elucubrațiile unui cioban iar pe Alex Baluta îl doare la bașcheți pe plaja la soare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ti-a trecut prin gand ca ar trebui sa vrea si jucatorul,sau crezi ca este suficient sa vrea Becali?
Ăia de la Fiorentina vor sufla și în iaurt :)) știu ce au pățit cu fiul lui Hagi ! Așa că, mai ușor cu transferurile românilor în Serie A ! :))
Ba da prost mai esti. Pai sigur ca face mai mult de la Steaua, ca-l mai poate vedea lumea pri Europa, pe la nationala (ca nu sta antrenorul cu frica ca nu-i dau ceilalti pase). Pai bai cap dodecaedric, dintre 2 telefoane cam cu aceleasi caracteristici, lumea da dublu pe ala pe care scrie Samsung decat pe ala pe care scrie Xiaomi. Hater lamentabil.
toată lumea baluta clauza anti fcsb de unde știți voi ca nu da becali un buff și de-*** plătește clauza la cât de căpățânos este
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
toată lumea baluta clauza anti fcsb de unde știți voi ca nu da becali un buff și de-*** plătește clauza la cât de căpățânos este
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.