Alte știri din fotbal
Termenul în dosarul excluderii lui FCU Craiova din Liga 2 » Cerința lui Adrian Mititelu
0
„Mărgelatu” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
3
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
4
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Știri din fotbal internațional
Pierdere imensă pentru Cristi Chivu! » Omul de bază ratează meciul decisiv din Liga Campionilor
0
PSV încasează o sumă enormă în Liga Campionilor
0
PAOK a contactat UEFA, după tragedia care a avut loc în România
0
Rivalii celor de la PAOK au reacționat după accidentul din România: „Călătorim pe aceleași drumuri”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Titi Aur: „S-a întâmplat ceva în interiorul microbuzului”. Filmul ...
Libertatea
Mestere Valeri, eu am intrat in groapa cu fularul Stelei la gat (nu ascuns, ci la vedere)! Tu ai facut vreodata asta? Daca nu, nu-mi mai da lectii de stelism!:) Si apropo, ce stelist normal la cap vrea echipa lui in liga a patra, fara ca aceasta sa fi retrogradat, desfiintat sau falimentat vreodata! Aah, daca falimenta sau retrograda da, mergeam si eu dupa ei si iliga a saptea! Dar asa, cum anume a ajuns in liga a patra? Scuza-ma ca nu cred in TELEPORTARE!:)))
cum a zis Vinu Cornel acum un an ,trecut de rah47 am avut ,prezent de r4ha7 avem ,noroc ca nu avem nici un viitor!:))
N-o lasa deloc, nu vezi? Ataca Steaua mereu, si au ce au cu mine si catalynn. D-aia trebuie sa aparam Steaua de fecesebisti. O datorie morala in primul rand :))
Continuitate#clonà, mestericà!:))) Jucam neintrerupt in prima liga, din '47 pana azi, clonele sunt in alta parte!:)
meme, tu esti? E articol cu clona fcsb directore, lasa Steaua in pace.
Falimentus?:))) Ce rau e Random asta ca le vrea desfiintarea! Mie imi plac exact asa cum sunt acum, suferinzi, tristi si fara viitor!:)))
Tu știi asta cel mai bine !
Lasă că e serios Cortacero , proxima semna !
Làtràii din groapà?:))) Sunt mereu prezenti pe articolele Stelei, nicio noutate!:))) Unii mai sunt si deghizati in cfr-isti!:)))
Tot hotului ii e frica de furat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.