Alte știri din fotbal
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel a luat pulsul Spaniei: „Se pare că nu pot pierde niciun...” » „Messi? Am detectat niște tipare”
0
Spania, la 90 de minute de două recorduri istorice!
0
Aroganța vedetei de la Manchester City: „Noi suntem echipa mai bună”
0
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
auziti aici! uitati, asa da formula de joc , de facea echipa andone, cum o va face acum trobeta nu era demis. andone incerca el sa aduca jucatori in prim plan sa zica lumea "ia uitati ce a promovat andone" , a riscat mult si a fost demis, bravo trombeta ai sa ajungi mare antrenor
De unde pana unde atata tupeu la Trombetta? Credeti ca se poate vreodata asta compara cu Andone?Presimt zile negre pentru CFR, daca Arpi nu-si aduce antrenor cu nume de afara... Dar de ce nu l-au lasat pe Ando sa auda macar odata imnul ChL? Asa multumesti unui om care te ridica la maximul de performante pe plan intern? Lipsa de etica nu duce la constructii pe termen lung....Asa simt eu...
Hai baieti! Ma bazez pe combinatiile mortale dintre Dubarbier si Didy. Daca face si Deac un meci bun, ne punem pe picioare. Daca va juca dupa pauza, sper ca Pereira sa fie folosit mijlocas stanga, nu fundas. Daca oboseste Peralta, intra Trica, nicio problema.
eu zic sa puna cate "liniute" vrea trompeta asta ca doar stie o tara intreaga ca urmeaza un blat de proportii cu ceferita bistrita. doar un nebun isi poate imagina ca se va juca "cinstit". bravo sabau, "mare caracter" ai. oare a cata echipa o bagi acum? a-3a ? a-4-a? sau ca sa fie cfr siguri de victorie...eu zic sa nu va prezentati la meci sau sa bagati un jucator suspendat: in felul asta nu mai e nicio emotie 3-0 pt cfr.
sousa ramane un gafeur...iar peralta a aprut limitat in acest inceput de campionat...de aceea nu inteleg de ce domnul trombetta nu i-a inclus si pe prette si pe alcantara in lot. macar ca alcantara arata a fundas central iar prette la ce a aratat in pregatiri in vara putea primi macar o sansa in 6 etape la ce a jucat cfr-ul. se pare totusi ca se va merge tot pe mana lor ...a lui sousa si peralta care s-ar putea sa fie si o mare gafa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.