Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Ioanițoaia la zi » „Șocant!”. Directorul GSP, după Franța - Spania: „El a fost omul meciului”
0
Contractul de 23 de milioane de euro a declanșat un scandal major în Anglia
1
Pentru totdeauna în istorie! » Cum a rescris Spania manualul de utilizare a mingii, în semifinala cu Franța
0
Argentinienii numesc două vedete ale Angliei de care „La Scaloneta” trebuie să se teamă: nu sunt Kane și Bellingham!
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
si ca sa chem un tablar care sa indrepte table sau sa monteze jghiaburi si burlane apasam tasta 2apoi 5 sau mai scurt 2-5 ca sa fim omenosi si hop avem legatura la tinichigerie.
adica iei sa fure si voi nu ce mama dracului.oricum cei din viitor stiu ca 6 sint pierdute deja in play off ce asa panica?nu s au omorit sa joace tare cu aia ai lu sumudica de frica sa nu se pastreze diferenta jucau de parca portile ierau pe latu si nu pe lungimea terenului.
L-a furat "your mother" titlul, nu Sumudica.
dinamo nu prinde play-off-ul! Au batut cu sansa mare Botosaniul, cu Craiova nu o sa fie la fel. Ei oricum depinde de rezulatate si sunt in lupta directa cu Astra si CFR... asa ca... mult anuntata coalitie suna mai mult a vis umed al lui Sumudicka.
Ai o logica impecabila... La acelasi nivel cu scrisul. Precis ca tu faci coregrafiile...
daca intra caprele rosii in play off ,s-ar putea sa revedem cum se prostituaza in fata Astrei pt a nu lua Steaua camp ,la fel cum au facut si anul trecut ,Steaua i-a facut sa se prostitueze pe acesti sorecari ,mimamo a ajuns o echipa de pluton ,un nimeni in drum ,echipa cu cei mai multi puscariasi in conducere ,Jiovanel ,Butelie si Netoiu !
"Ulciorul nu merge de multe ori la apa", nea Sumudicka! Ai furat un titlu anul trecut, nu se va mai repeta prea curand.
borcea face copii si din puscarie tu nu esti in stare nici copii xeroix sa faci ..daca ai nevoie de ajutor cheamal
mereu il uitati pe seful vostru Butelie ,el ,care face prunci din puscarie ,care vindea moet-ul la camion ,autostivuitorul fie cu el ...si voi ! prapaditilor!
Tu ai inteles ce au scris oamenii aia? Ai inteles ca aia din piata Cotroceni. Sunt prea subtile mesajele pentru un supus la stapan ca tine. Uite aici, extras din declaratia stapanului dictator Kim Jong-Gigi-Un: "Nu vor suporterii să pun numele meu. Eu am rezervat «FCSB». Am făcut o cerere în sensul acesta. Dar prima dată, trebuie aprobarea de la membrii Adunării Generale, adică familia mea. Și-au dat acordul azi și au semnat." Adunare Generala din Coreea de Nord
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.