Știri din fotbal internațional
Drake s-a fotografiat cu Cristiano Ronaldo și a remarcat un detaliu inedit: „Jur asta!”
0
Thierry Henry se roagă de FIFA să intervină după eliminarea naționalei din Capul Verde la Mondial: „Voi aveți puterea, nu eu”
0
Ancelotti pornește samba când arde casa, Anglia caută portar și starul ascuns, care NU e nici Messi, nici Ronaldo, nici Yamal » 5 concluzii neconvenționale după 16-imi: „Cine suntem? Au. Durerea!”
0
Legendarul Vozinha, după ce Capul Verde a fost la un pas de un nou șoc: „Viitorii campioni mondiali”
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
Cât costă un litru de benzină și motorină sâmbătă, 4 iulie 2026, în ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Daniel, elevul de 9 ani din Focșani, campion mondial la aritmetică mentală: ...
Libertatea
borcea nu pleaca de acolo nici daca-l opariti cu oala de apa fierbinte la fel ca JiJi
Sper sa bata Rapidul sa plece Borcea cu Savulescu de mina . 0 -3 !! Doamne AJUTA sa bata Rapidul !!
Ba pe ala nu-l mai bag in seama ca s-a nascut sarac si posac si fara mindrie !! E sclavul nostru al Capitalei cu NOI tine pina la moarte !! De Ardeal ma doare dar pe Moldova nu dau 2 bani . Sunt foarte, foarte, foarte saraci mai ales la sat . Sunt atit de saraci ca si CERUL se intuneca si apele se involbura .
un pronostic pentru Dinamo Rapid ? eu cred ca va fi un meci cu multe goluri daca nu greseste arbitru atunci bate rapidu la 2 diferenta daca greseste atunci un X ... - parerea mea (nu dati cu bolovani)
si sa te vad ce faci daca se umple Bucurestiu de emigranti cu viza europeana :))))))) ______ evident glumesc
bine zis "vor" pai si eu vreau multe dar ce sa-i faci ..... nu tot ce visezi noaptea se face ziua
boiere noi avem in sibiu partidul FDRG votat cu 80% si pentru aia nu-i bai poa sa isi faca 7 partide tokes .... sa se spele cu ele pe cap
poa sa faca 7 partide tot degeaba
Laszlo Tokes s taiat panglica oficial pentru Partidul Maghiar Transilvan ..!!! Bravo !!
altii au castigat cupa campionilor europeni cu valentin ceausescu intrand peste arbitrii inaintea inceputului finalei asa ca nu mai faceti in pantaloni cu arbitrii ca miroase.. a spurcaciune
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.