Articol de GSP - Publicat marti, 02 septembrie 2008 00:00
Jucătorul argentinian a revenit în Iaşi, însă va evolua la Poli II.
Gustavo Paruolo a revenit în Iaşi. Jucătorul argentinian nu va fi însă folosit de Ionuţ Popa, el urmînd a evolua la Poli II pînă la clarificarea situaţiei sale.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!