Articol de GSP - Publicat sambata, 17 decembrie 2016 21:56
Laurențiu Reghecampf l-a introdus pe teren în minutul 65 al meciului cu ACS Poli pe Rareș Enceanu, mijlocașul de 22 ani al Stelei.
Astfel, Enceanu a bifat abia a doua sa apariție în acest sezon, ultimul său meci în Liga 1 pentru Steaua datând din 31 august , când era introdus pe teren în remiza cu CSM Poli Iași, scor 1-1.
Enceanu joacă pentru Steaua din 2015, fiind considerat unul dintre cei mai talentați tineri din lotul lui Reghecampf.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!