Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
imi scapa ceva. am spus eu ca exista vreo echipa cu salariile la zi? am spus doar ca este in regula propunerea de a le forta sa plateasca salariile la zi. mie mi se pare aberant sa oferi salarii mari si sa nu le platesti.
la viitorul vin sponsori pentru ca au si rezultate insa la voi de ce sa vina? sa apara pe tricourile unor jucatori de subsol? sa apara pe tricourile unor jucatori care activeaza la o echipa care de fapt era retrogradata in liga a 2 si a fost salvata de LPF? hai sa fim seriosi!
Pai n-au facut anul trecut? Or sa mai faca,stati linistiti!Dinamo o sa fie la anul in liga 1,chiar daca mai joaca 5 meciuri pana la final si nu le intra in conturi nici de-o felie de pizza!
Cu mainile pline de sange...esti penibil !!!
Articolul e absolut penibil. FRF si LPF au pus deja serios umarul atunci cand au marit numarul de echipe ca sa ramana si Dinamo in Liga 1. Acum vreti sa le spuna si cine are voie sa investeasca sau nu?
Cine zicea, bah, ca nu exista prost cu doi de "n"?! Uite-l, arza-l-ar pă matze, are si veleitati juridice, aifon la tot neamul, cu cate zece melodii :)))
Abominatia csa nu are ce cauta in timpurile noastre, de fotbal nu mai vorbesc...
Bai Georgica ...inteligentul Gsp -ului...stai linistit ca nu o sa fie nici o TRAGEDIE ptr nimeni..nici macar ptr dinamovisti. Si-au luat teapa ...pa si la revedere, ca multe alte echipe de traditie.O sa dati din aripi si din gura cateva zile si dupa o sa aveti o problema ....ptr ca nu veti mai avea subiect, vi se vor termina cuvintele din vocabularul si asa limitat la ...securitate, comunism, hotie.Impotriva cui sa va mai aruncati ura asta anacronica?
Pana la urma tot LPF / FRF pierd pt ca L1 ajunsă o liga comunala nu mai interesează pe nimeni. Exista un zvon, nu știu cât de adevarat însă sigur plin de sens :-))), cum ca odată ce CAB vor confirma decizia TB in legătura cu Palmaresul care va pune capăt “confuziei” cum ca FC fcsb ar fi Steaua cei de la Digi vor sa dea in judecată FRF pt recuperarea unei părți din drepturile TV, drepturi TV bazate pe prezenta Stelei in L1. Acum ca dispare și Dinamo va dați seama ca drepturile TV nu mai valoreaza o para chioara. Asta e și motivul pt care in vara s-au dat peste cap ca Dinamo sa nu cumva sa retrogradeze. Dinamo însă va avea doar de câștigat, o iau de la capăt, ca și noi, începând de jos. Au făcut-o și echipe mari din campionate puternice, nu s-a făcut gaura in cer! Însă acum se poate elimina căpușa AFC Badea și deschisă astfel larg calea către modernizarea bazei și mai ales a stadionului.
Prostia in exces e dezgustatoare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.