Alte știri din fotbal
Leo Grozavu, descumpănit după prima înfrângere pe teren propriu: „Ceață în atmosferă, ceață și în jocul nostru”
3
Daniel Pancu anunță revoluția la CFR Cluj: „Va trebui să «aerisim» puțin vestiarul! Sunt jucători care nu sunt compatibili cu mine”
2
A marcat unicul gol al meciului și a transmis un mesaj ferm după victorie: „Aveam nevoie de asta”
0
„Un transfer cadou la Inter?” » Președintele nerazzurilor a dat răspunsul la microfon
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, reacție fermă după ce a pierdut calificarea în finala Supercupei Italiei: „Așa ceva nu se antrenează”
0
Ce a scris presa din Italia după ce Inter a fost eliminată de Bologna din Supercupa Italiei + notele primite de Cristian Chivu: „Încă un meci în care s-a chinuit”
0
Scandal uriaș în fotbalul asiatic! FIFA a sancționat drastic o echipă națională: trei înfrângeri la „masa verde” și suspendări pe bandă rulantă
0
Lovitură pregătită de Fenerbahce! Starul lui PSV, aproape de transferul carierei
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
Un alpinist român a murit pe cel mai înalt vulcan din lume. Trupele ...
Adevărul
Noul fenomen de la Steaua a dat Germania pe România și se destăinuie: „Aici ...
GSP SPECIAL
Replici acide între miniștrii de Externe ai Poloniei și Ungariei: ...
Libertatea
BAHHHH ANALFABETUL ALA DE SEGENT MAJOR FACUT DE STEAUA NU STIE SA SCRIE111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
care-i faza cu auschwitz???lasa-l naibii...apartine trecutului..in sec 21 problemele ar trebui rezolvate intr-un alt mod
gameclub.ro/pariuri-sportive
fricosi, lasi si lipsiti de responsabilitate. plecati de acolo caci incurcati locul degeaba!!
tiganii striga tiganii,pai in plm idolul vostru la catus ce estesau nicolita ,petre marin ,dica astia sunt ciorii vopsite
BA STIU FOARTE BINE ENGLEZA....aaaa ba nu situ decat sa multumeasca...noroc cu boro. oricum ca si traducere pentru ce am scris mai jos, era ca voi tiganiii sunteti atat de jegosi, incat nici cel mai imputit lagar nu va mai suporta:))))))))))))))))))))))
M U I E STEAUA M U I E STEAUA M U I E STEAUA M U I E STEAUA M U I E STEAUA M U I E STEAUA M U I E STEAUA M U I E STEAUA M U I E STEAUA M U I E STEAUA M U I E STEAUA M U I E STEAUA M U I E STEAUA M U I E STEAUA M U I E STEAUA
au fost cazuri mult mai grave si totusi nu s-a ajuns la asemenea masuri.Atunci de ce nu a mai condamnat nasu sandu violenta?oricum, cei care se duc pe stadion sa injure, sa se bata, nu se pot numi suporteri.IDIOTILOR.meritati inchisi.stiu ca puneti suflet pt echipa favorita, dar oare schimba cu ceva faptul ca voi va omorati pe stadioane, pe strazi, iar aia joaca in teren cascadorii rasului?daca voi va ciomagiti, joaca mai bine echipele?Dumnezeule.
Tare, nu am vazut niciodata toti suporterii dinamovisti, rapidisti, cfr-isti, etc, alaturi, impotriva hotiei facuta de berbecali si shleahta lui. Bravo baieti, sa vada toti ca ne-am prins de ceea ce vor sa faca. Sa scoata o campioana mincinoasa, cu jucatori de c/a/c/a/t, cu suporteri asisderea si conducatori care se cred DUMNEZEU. RUSINE FRF, RUSINE CCA, RUSINE JURNALISTI.
gata ne-am saturat de mitici sant niste gunoaie .....banatul teritoriu violet vrem autonomie teritoriala ...base ne-ai inselat gata cu votul papagalilor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.