Alte știri din fotbal
Voluntari a bătut din nou Steaua și poate spera la promovarea directă
2
Reîntâlnire Gigi Becali - Stoican la opt ani de la meciul despre care patronul FCSB a spus că i s-a propus să-l cumpere: „Mă costa 200.000 de euro”
0
Zeljko Kopic, omul momentelor » Lecție de timing predată de Dinamo în duelul cu U Cluj
0
Andrei Nicolescu l-a făcut praf după meciul Dinamo - U Cluj: „Am auzit că e fan înrăit FCSB”
3
Știri din fotbal internațional
Bayern Munchen - Stuttgart în Bundesliga » Bavarezii pot să devină astăzi campioni
0
Cristi Chivu, la un pas de Scudetto! Când e programată marea sărbătoare a titlului
0
Gazzetta nu mai așteaptă căderea cortinei: „Cristian Chivu este în drum spre...”
1
Record stabilit în Cupei Spaniei » S-a întâmplat prima dată în istoria de 123 de ani!
1
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Vremea se schimbă de săptămâna viitoare, o masă de aer rece se va extinde. ...
Libertatea
„Operațiunea Amurg”: Se pregătește o lovitură de stat împotriva lui Putin?
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Căsătoria pe durată determinată, inedita propunere a unei judecătoare. ...
Libertatea
foarte bine. TREBUIE sa scapam de brutar iar apoi vedem noi ce facem...
Ei, atunci o sa mori de ras!
pai unde-i cacealmaua ? nu-l lasa pe taran sa faca primul 11 ?
Vai de capu' vostru de huligani.Voi nu ati scapat de Mititelu, ba,voi ati scapat de Stiinta.Pt. ca sigur se va desfiinta.Adevarul este ca nici nu meritati sa aveti echipa.Sunteti cea mai urata galerie din tara.Bun, pleaca Mititelu.Dar cam cine credeti voi ca vine?Pai ce dferenta e intre Mititelu si Becali,Copos,Borcea,Turcu,Padureanu,etc?Sa nu-mi zceti ca vine Piti ca mor de ras.
poate in felul asta scapati de mimtitelu norocosilor !
Nu Craiova are nevoie de alta echipa, ci cei care-s in spatele lui 666. Sa boicotezi buCURestiul e un afront pe care mascaricii de la centru nu-l mai accepta. O echipa obedienta in locul Stiintei e tot ce-si doresc ei. Pacat ca n-am avut si n-avem nici acum un patron competent si capabil. Intr-adevar e o zi neagra pentru Stiinta. Daca altfel nu se poate, eu prefer sa intre in faliment si sa se desfiinteze. Sa dispara cu palmares cu tot!
Stati calmi, sa nu faceti infarct, luati medicamente. Procesul o sa fie dus in instantele civile unde o sa dureze pana se prescrie. Toti stelistii, mari comentatori, au intrat in fibrilatie, calmati-va. Traim in romania.
BRAVO PITI, sa duci olteanul la sapa . :))
pai bOieru s-a prins , l-au avertizat acolitii lui.
E vina noastra ca Mititelu a avut careu de asi in mana si s-a aruncat ca prostu' cand Piti a zis "plus Performanta"? :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.