Alte știri din fotbal
MM Stoica, atac fără precedent la adresa unui fost conducător din Superliga: „Am mai văzut șmecheriți din ăștia”
0
Intră la negocieri pentru transferul lui Siyabonga Ngezana
0
Noua schimbare de la FCSB stârnește critici: „Un risc foarte mare”
0
Gigi Becali, criticat în direct pentru ultima decizie de la FCSB: „Mi se pare disperare”
8
Știri din fotbal internațional
Sărbătoare la echipa lui Reghecampf » Vicepreședintele a aruncat cu bani în vestiar
0
Un fost jucător l-a făcut praf pe Antonio Conte: „Avea mereu o față lungă... Probabil că nu făcea sex acasă!”
0
Răzvan Sava, OUT din lotul lui Udinese » Italienii îi anunță revenirea în România!
0
Incident la finalul meciului echipei lui Laurețiu Reghecampf » Directorul sportiv a fost argesat de fani
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Cele 3 cuvinte pe care doctorița găsită moartă în casă le-a scris în ...
Libertatea
Galeria Rapidului nu trebuia sa intre pe stadion dupa ce pe drum au aruncat pe stadion cu petarde si au avut fost retinuti mai multi huligani ! In stadion inainte sa inceapa meciul galeria Rapidului au aruncat de la inelul doi petarde in capul celor de la parter peluza sud ! De ce nu au fost evacuati si au fost lasati sa incite tot stadionul aruncand mai multe petarde de la inelul doi in capul spectatorilor de la parter ?
Nu va mai lamentati fratilor. Nu stiati ca este mai grav a-l injura pe conducatorul suprem al LPF , decat sa scandezi lozinci antisemite? Sa ne obinuim cu gandul ca Rapidul a fost mereu dat exemplu, in cazul unor sanctiuni , iar ceilalti au fost tot timpul judecati dupa virgulele din regulamente. In Romania asa se face, poate doar apeland la instantele de judecata ale UEFA sa se rezolve ceva. Oricum este amuzant sa vezi cum rromii din galeria stelei striga ca au boala pe ei si pe familiile lor. Iar in legatura cu gabi safta , sa fie sigur ca va veni o a 2-a pedeapsa. Cat de curand.
totul la noi e hotie si nemernicie.........doar iranienii ne mai pot salva........cu o nucleara micuta..........
fotbalul romanesc e fara speranta daca se masoara cu ocale diferite
"comisii steliste! Rapid anul trecut a avut suspendat terenul carute de etape " ...in mare ai dreptate, dar acu spune si tu: cum sa nu se vorbeasca asa despre voi daca tu si in comentarii scrii despre carute !? :))
Singura fiara veche e Lacatus boschetarul.
Si asa am aflat numele unui erou national : Eugen Grigore!!!! Respect vesnic!!!!!
Si Gabi Safta mai are job la GSP ???
voi sunteti frustrati. degeaba va umflati. cand ai o galerie 85% racolata de la vecinii din rahova si care striga m....e la tzigani....e trist.
Bai baiatule non valorile astea de care zici tu stau si joaca in europa si fac rezultate destul de bune cu echipe mari nu ca voi stau si se uita la tv si viseaza sa fie si ei acolo
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.