Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
Asa este pentru 95 % din fotbalistii din lume si exceptiile, nu sunt dintre cei celebri .
Gata vi s-a taiat elanul? V-am convins sa nu va mai taiati venele cat o sa fie Steaua la 12 p de voi? ...:)) Job, well done! ...:)) Ca nu trebuie sa va canalizati frustrate pe un siungur meci, ca o sa avem nevoie de voi si in viitor ... cine mai face Galerie Pandurilor, lui Molde, dupa? ... cine ii ajuta pe catzei sa se simta si ei mare 'grand'? ...:))
tu? se poate... oricum ala numai complexat nu pare.
BA? DACA NU ATI FI FRUSTRATI, ATI CONSTIENTIZA CA CFR-UL ARE CEL MAI BUN LOT LA ORA ACTUALA. CA NU AVEM CAMPIONATE PRIN DECRETE DE PARTID, CA NU TREBUIA SA RETROGRADAM, CA NU AVEM PATRON EUROPARLAMENTAR CARE SA COMANDE PRESA SPORTIVA, CA NU SUFERIM DE COMPLEXE DE INFERIORITATE CA SI VOI SI CERETI AJUTORUL PRESEI SA VA LAUDE DUPA FIECARE PUNCT. EU NU STIU CE-ATI FACE VOI FARA PRESA. AVETI SUSTINEREA PRESEI, NU C-AR FI STELISTA, CI PT CA E PLATITA, AVETI SUSTINEA BECALISPORT.RO, PT CA EL SI SARBU FAC AFACERI SI CU TOATE ASTEA TOT NIMIC N-ATI REALIZAT.
Il doare pe Cadu la 5 metri in spate de steaua si de bilantul meciurilor Singurele lucruri de care este interesat sunt contractele si primele
esti penibil. sincer. daca tu consideri ca cfr-ul e o mare echipa inseamna ca nu prea ai treaba cu fotbalul.
un frustrat ca nimeni alul ...:))
tu m-ai injurat primul, acum te belesc de fiecare data. nu m-am luat niciodata de un suporter al altei echipe care a vorbit decent. tii cu cfr-ul nu cu barcelona. constientizeaza-ti limitele. ti se pare ca e o mare diferenta intre steaua si cfr? nu. sunt doua echipe mediocre.
STEAUA E MEDIOCRA. ASTA STIM TOTI! STEAUA=GIGI. DACA N-AR FI GIGI, ATI RESPIRA CU GREU ASA CUM O FACE DINAMO. MACAR AIA NU SE CRED CEI MAI BUNI. UNDE E MEDIOCRA CFR-UL? CA DE CAND AM VENIT IN LIGA I AM LUAT SI CUPE SI CAMPIONATE, CL, IAR VOI VA UITATI NUMAI LA MACHE, MIMI SI GIGI SI AVETI SUPORTERI FACUTI DE PRESA LUI BECALI? SINGURUL FUMAT DE AICI ESTI TU, CA ALTFEL N-AI MOTIVE SA TII CU STEAUA:))))))))))) SI PE GSP SPUNETI CA SUNTETI MULTI, DAR DE FAPT SUNT VREO 10 CU VREO 100 DE CONTURI, ASA CUM ESTI SI TU DE ALTFEL:))))))))))
Nu incepeti cu barca si real ... cu banii bagati in aceste echipe, colonizam planeta Marte pana acum! ...:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.