Alte știri din fotbal
Încă o condamnare: fratele lui Cornel Penescu a primit o pedeapsă de 2 ani și opt luni pentru ucidere din culpă! Ce urmează
0
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga » Echipele de start
0
Pariul lui Gigi Becali s-a săturat de FCSB: „Nu vrea să mai continue acolo”
2
La doar 5 zile de la ultimul meci, gazonul echipei din Superligă se prezintă într-o stare deplorabilă
0
Știri din fotbal internațional
Andrew Robertson a dezvăluit discuția care i-a schimbat cariera la Liverpool » „Nu știam ce să-i spun lui Klopp”
0
Rafa Benitez va primi o avere, după ce a fost dat afară de la Panathinaikos
0
Primul jucător dorit de Cristi Chivu și-a dat acordul » Detaliile contractului și formula de transfer la Inter
0
Liverpool pregătește transferul de 100 de milioane de euro pentru „noul Salah” » Puștiul-minune care a explodat în Bundesliga
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
ia te uita specialistul in arbitraj....Balaj si Craciunescu sunt zero barat in arbitraj pe langa tine,prostalaule! Dar mimado echipa cea mai caraghioasa din liga 1-a e deja in play out,joaca sa scape de retrogradare?.)))))))))))))
Penalty clar .
...lasa-ne meme,căci la ironii (referitoroare la cele de ieri - despre dinamo) esti de neegalat! Atitudine de amatorism (fiind doar o parere) pe care n-o vei impartasii...(tandia, fabrini) te-ar putea inspira sau ' fișa postului' nu permite astfel de prerogative?!
tot respectu pentru ca ai reusit sa te abti de la a il calca pe cap MM. Asemenea jecmaneala ca in codru nu e posibil.
ha ha ha...
In juma de pagina ai zis nimic, mulți oameni de fotbal, inclusiv câinele de Dinu a zis ca e penalty clar. Ca asta nu scuza jocul infect al Stelei (fcsb), e alta poveste, totusi asa a castigat cfr ultimul campionat, cu 11m in ultimele minute, chiar si la Chiajna.
MM care a facut facultatea pentru fotbal de ce nu a sărit la jucători că nu au dat gol timp de 92 de minute și aștepta pomana în prelungiri Man sa repezit în ultimul timp cînd fundașul era cu piciorul în aer nu avea cum să vadă la spate.Dl Cristi Balaj mai are ceva datorii las Becali?
Nu a fost niciun penalty. Nu era fază de gol. Man trimite mingea în spate. Practic vrea doar să i-o sufle fundașului, nu să dea la poartă. MM să bage o ironie pe facebook despre cum echipa cu cea mai slabă aparare nu a luat gol nici în tur, nici în retur de la FîCîSîBî. PS: MM e oficial FîCîSîBî-ist, nu stelist.
Cfr primea 100 de penaltyuri la faza aia! Coruptie si talharie in Romania pana-n maduva oaselor!
Cincinnati? Cum e Mihăiță?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.