Alte știri din fotbal
„A fost un șoc” » Marele regret al lui Darius Olaru, după plecarea lui Mirel Rădoi
0
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu amână petrecerea de titlu » Scor-fluviu în Napoli - Cremonese: cum arată acum clasamentul
0
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
daca fiecare rapidist ar finanta clubul cu 1 RON pt fiecare portofel pe care l-a ciordit , Rapid ar avea buget peste Real Madrid ... trebuie un manager adevarat care sa conduca clubul , si acesta nu poate fi decat Nicolae Romulus Mailat , care-si face acum masteratul in Italia
Le transmit cainilor si oilor sa-si vada de ale lor...sau poate ei nu observa ca in juru lor pute a rahat de javra si a branza de oaie imputita.ComuIstii tot comuIsti sunt!
dORULICA, calmeaza te, nu e chiar atat de rau. noi in B, o sa ne simtim tot suporterii, tu in a vei ramane un mic banel cu comportament de rîmă. Cam asta e diferenta, copile
BEEEEEUL de la 11 cu voi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.