FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA

Conducerea Stelei interesată de perla celor de la Partizan: "Putem să încercăm să-l transferăm"

Articol de GSP - Publicat vineri, 31 iulie 2015 11:42

Helmuth Duckadam, preşedintele de imagine al Stelei, a vorbit despre jucătorul de la Partizan care l-a impresionat, după meciul din turul III al preliminariilor UEFA Champions League, 1-1.

Andrija Zivkovici, mijlocaşul de 19 ani al celor de la Partizan, i-a atras atenţia lui Duckadam, care ar vrea să îl aducă la Steaua.

"Jucătorul cu numărul 17 de la Partizan este un fotbalist cu adevărat interesant. Nu ştiu condiţiile financiare, dar am putea să ne interesăm de el şi să încercăm să-l transferăm", a spus Duckadam potrivit DigiSport.

4.000.000 €este cota lui Zivkovici, cel mai bine cotat jucător de la Partizan

Sîrbul a fost unul dintre mai buni jucători în meciul de la Bucureşti şi pasat decisiv la golul celor de la Partizan. Valencia, Sevilla sau Chelsea sînt echipele care şi-au arătat intereseul pentru jucătorul care în iarnă va intra în ultimele şase luni de contract.

Citește și:
Tragedie! Fotbalistul a murit pe loc, după ce a fost lovit de fulger
Campionate
Tragedie! Fotbalistul a murit pe loc, după ce a fost lovit de fulger
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au jucat mari echipe ale Europei » Dinamo și FCSB au jucat „acasă” aici!
Special
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au jucat mari echipe ale Europei » Dinamo și FCSB au jucat „acasă” aici!
Noul atacant al Rapidului a ajuns la București! Pancu e încântat: „Foarte bun, o să vezi!”
Superliga
Noul atacant al Rapidului a ajuns la București! Pancu e încântat: „Foarte bun, o să vezi!”
Viitoarea mireasă a fotbalistului de la FCSB a dat o fugă la Paris: „Cele mai frumoase rochii! Și am băut Pornstar Martini”
Superliga
Viitoarea mireasă a fotbalistului de la FCSB a dat o fugă la Paris: „Cele mai frumoase rochii! Și am băut Pornstar Martini”
Carrefour vinde magazinele către proprietarul spitalului Memorial din București, în Turcia. Cel mai mare lanț turc de magazine alimentare împrumută 250 milioane de dolari pentru achiziție
Profit.ro
Carrefour vinde magazinele către proprietarul spitalului Memorial din București, în Turcia. Cel mai mare lanț turc de magazine alimentare împrumută 250 milioane de dolari pentru achiziție
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi

Dinamo își schimbă din nou sigla!


Comentarii (50)
bogdanoprea78
bogdanoprea78  •  31 Iulie 2015, 18:17

A gandit iar cu jumatatea de neuron ramasa intreaga senilul de Duckadam...Habarnistul asta am inteles ca ii sopteste lui Gigi transferurile si de cele mai multe ori decide ca un jucator e foarte scump. Deh, omul vrea sa se gudure pe langa Ciobi sa vada *** ce caine destoinic are la stana si sa-i mai dea cate un os :) Sa nu ai habar cum il cheama pe "nr.17" care recent a castigat CM de tineret si sa crezi ca il poti lua la Steaua (probabil gratis la iarna, nu, Ducka? :)) cand deja toate cluburile mari sunt cu ochii pe el e inca o dovada de amatorism cras la acest club drag. Se alege praful cu Ji-ji , Argase, Ratoi si Ducka....Stati putin sa vina si MM langa voi, echipa e incompleta :) ADUCETI, FRATILOR, OAMENI DE FOTBAL sa caute fotbalisti, nu mai va visati voi stapanii absoluti ai fotbalului.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

rangers94
rangers94  •  31 Iulie 2015, 16:05
Postat de gerulozaurus pe 31 Iulie 2015, 15:14

4.000.000 €. VEde GIGI cifra asta face infarct! Deci nea Duckadam, parerea mea este ...ca sa-l bati la cap pe nea Gigi toata saptamana ca poate cine stie...ori-ori :)

:))))))))))))))))))) Nici daca-i smulgi unghiile nu da atatia bani .

gerulozaurus
gerulozaurus  •  31 Iulie 2015, 15:17
Postat de Romeo Daniel pe 31 Iulie 2015, 15:14

Duckadam este de inteles...este la mana 'interlopului' pentru ca a fost ajutat cu bani pentru operatie....statul Roman nu are grija de valori.

Este un angajat al clubului FC Steaua Bucuresti, voi vreti sa vorbeasca impotriva clubului sau !?

Vezi toate comentariile (50)
Comentează