Alte știri din fotbal
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Obiceiul alimentar al noului transfer de la FCSB l-a impresionat pe Mihai Stoica
0
Mihai Stoica a anunțat noutățile din mercato de la FCSB » După Luca Stancu, încă două transferuri sunt aproape gata
6
Gigi Becali a pus mâna pe telefon: „Mi-a zis că vine Drăguș”
1
Știri din fotbal internațional
De ziua lui, înainte de Franța - Spania, Lamine Yamal a numit cadoul ideal: „Cel mai important meci pe care-l voi juca vreodată”
0
Președintele țării a desființat naționala Braziliei: „Nu se poate, ce rușine! Dacă ar fi câștigat, toți ar fi dansat...”
0
„Medicul echipei este ginecolog de meserie, am aflat târziu” » Acuzații uluitoare după eliminarea de la Mondial
0
Deschamps a anunțat dacă Mbappe poate intra cu Spania: „Vă raportați la ce s-a întâmplat la antrenament?”
0
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
1
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
de dinamo ce sa mai zic???de fiecare data cand e eliminata de o "forta" compusa din amatori,isi mai aduc aminte si de ei! armata vrea 1 milion,DAR OPE AN,asa ca,sa-si pastreze sigla in sertar,pana o sa ne fie dor de ea!
Apropo steaua joaca pe teren în chempions league sau în Europa nu pe ps4 sau din fata tv
Nea Gigi care e om bun si a demonstrat inclusiv faptic a inregistrat deja la OSIM o emblema si mai frumoasa decat cea actuala si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Nu știu ce tot urmăresc cei de la armata mai bine ar cădea la o înțelegere ar fi culmea cel care a furat sigla sa fie dinamovist
Europa rade de steaua de foarte mult timp. Si continua să râdă!
Va supraestimati, Europa a uitat de mult timp de voi. Cam prea multa importanta isi da un club de infractori in care amatorismul e la el acasa.
negoita detine un original...asa e
acuma stiu ca voi dinamopvistii ati devenit *** astrei dar nici chiar asa. p.s.:***. iar dinamopvistii sunt *** ligii 1. oricum,ti-ai ales un nickname care reprezinta perfect dinamopvistii. bravo ***. :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
voi cand jucati in cupele europene ? in champions league ,cand ?
duckadame,tradatorii de tara de la mapn,au tradat armata romana si au taiat pensiile propriilor camarazi,crezi ca au aia mustrari de constiinta in privinta stelei? sa fim seriosi. dar merita sa sufere fiecare stelist care a fost impotriva armatei romane si din pacate au fost cam multi(bine,tinand cont ca peste 80% dintre romani sunt stelisti,poti spune ca Romania=Steaua). repet,bor0i,zisu,oprea and co. au taiat pensiile propriilor camarazi,chit ca,ccr a spus ca pensiile nu pot fi taiate. pai putea *** sa dea directive si legi cate vor,daca nu erau zisu,boroi,oprea and co.,nu era taiata nicio pensie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.