Alte știri din fotbal
După 132 de apariții pentru România, e în fața ultimului meci la națională: „E definitiv, nu mă răzgândesc”
0
Universitatea Craiova - Rapid » Dobre, OUT din primul 11 + Suporterii olteni așteaptă echipa în stradă
4
Antrenoarea de la naționala României, despre prima femeie antrenor în Bundesliga: „E vorba de mentalitate”
0
Petrolul Ploiești - FC Hermannstadt, duel în zona roșie. Gol în minutul 35
1
Știri din fotbal internațional
Ce-ai făcut, Gigi?! » Donnarumma, gafă cum rar se poate vedea, în meciul de titlu cu Arsenal
0
Manchester City - Arsenal, derby-ul decisiv pentru titlu. Se joacă cu garda jos
7
Ioan Vermeșan a jucat 49 de minute cu AC Milan » Cum s-a descurcat tânărul atacant
0
Liverpool dă lovitura în prelungiri și câștigă derby-ul „Merseyside” » Van Dijk a lovit decisiv
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Tot mai mulți șoferi își pun saci scumpi pe oglinzile retrovizoare: au un ...
Libertatea
Cumnata i-a stricat cea mai frumoasă zi din viața ei. Mireasa s-a trezit ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Căsătoria pe durată determinată, inedita propunere a unei judecătoare. ...
Libertatea
Singurul care boicotează aceasta echipa este însuși creditorul care sub pretextul ca el știe fotbal duce la vale aceasta afacere asa cum o numește cum lea dus pe toate celelalte.Și lăsați ne cu Mustață și clanul sportivilor ca aceștia nu erau decât oamenii eliberatului conditionat .
Putori ăstia de 10 ani ar trebui sa o lase mai moale cu acuzațiile aduse celor 2 galerii nord și sud deoarece nici suporterii adevărații ai Stelei din tribuna 1 și 2 nu mai vin la stadion sa susțină echipa acestui interlop eliberat conditionat .Copii astia nu sunt decât niște suporterii de rezultat care postează sa dea bine pe Facebook cu mucii la nas care nici nu știu unde este Ghencea.
Mustata nu a fost liderul Peluzei Nord. Mustata si interlopii din clanul Sportivilor intr-adevar erau oamenii lui JiJi. Nu mai amesteca clanul Sportivilor cu grupruile de suporteri din Peluza Nord, una-i una si alta-i alta. Ar fi o chestie interesanta daca nu s-ar mai scrie tampenii fara niciun fundament sau sau sa vad opinii spuse in necunostinta de cauza. Galeriile din Peluza Nord si Peluza Sud nu au lideri, asta de peste 10 ani.
Acești jucătorii au nici o vina ca aceasta conducere de asociatie familiara nu da 2 bani pe istorie.traditie.culorii.stadion.
Domnu' Filip, nu mai aveti suporteri pt ca nu mai reprezentati Steaua. Voi sunteti doar inca un demers jalnic al unui personaj subuman de a mai pune mana pe un tunulet (UEFA), in scopul de a-si prelungi propria iluzie cum ca ar fi vreo mare scula. In fapt, dupa ce va da Rosenborg cu terenul in cap si sansa acelor banuti zboara ca puiul cu ata, veti deveni fii ploii, pentru ca nu va mai plati nici apa calda la dusuri. Si abia astept sa-l vad rugandu-se disperat la muntele Athos sau la muntii Dobrogei pentru inca o pleasca de tip Babiuc.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DATI_LE BA BRANZA DE ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Toţi colegii mei au spus că îi aşteptăm la stadion pe fani şi că îi vrem alături. Nu ştiu ce aş mai putea adăuga”, a spus Lucian Filip, dar pretinsul jurnalist falsifica si scrie: "Nu ştiu ce am mai putea să le mai spunem”, asta ca sa ajunga la concluzia fatata de mintea lui cum ca: "conflictul cu suporterii îi apasă pe jucătorii Stelei"......Oare chiar niciun pretins jurnalist sa nu stie ca galeria de la Nord, dupa bagarea la bulau a lui Mustata, seful galeriei, nu mai vine la meci ca nu-i mai finanteaza clubul, ca daca le-ar da Becali bani ar face galerie si la Dinamo, la finu', ca-i doare in c.....de sigla??!!..:)
Stati acasa baaaaaaaaaa, ca nu aven nevoie de voi ...FORTA STEAUA, sa le aratam ca au fost si sunt niste *** , niste nulitati
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
SUPORTERII ISI VOR CLUBUL INAPOI SIGLA CLUBULUI CARE REPREZINTA ISTORIA LASA-TI GARGARA CA FCSB ESTE STEAUA. NU ESTE . ...SI MAI DORESC UN STADION AL CLUBULUI.. ....SUPORTERII NU SE MAI SIMT REPREZENTATI DE NIMIC...NU STADION..NU SIGLA...NU ISTORIE... *** ALA SA VANDA *** CLUBUL DACA NU POATE SA-L MAI TINA...SA VINA UNUL CARE SA CUMPERE JUCATORI DE VALOARE SI SA FACA STADION *** DE ASA ZISA ECHIPA CE A AJUNS......NEAMURI...FINI..NASI...TOTI IN GASCA BAGATI IN CLOACA AIA... HAI SICTIR CU CLUBUL VOSTRU !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.