Alte știri din fotbal
Dinamo, cu infirmeria plină la meciul cu Rapid, trei titulari sunt OUT » Ce echipă poate alinia Kopic
0
Directorul Gazetei nu l-a menajat pe titularul lui Dinamo: „Nu a ținut de nicio minge! De ce l-au adus?”
1
Florin Prunea nu vrea să îl mai vadă la Dinamo: „Nu îmi place!”
0
Laszlo Dioszegi a răbufnit după declarațiile lui Erik Lincar: „Afirmații iresponsabile! A implicat politicul, să fie suspendat”
1
Știri din fotbal internațional
Vrei să vezi finala Campionatului Mondial? » Prețul absolut uluitor cu care se vând biletele
0
Gazzetta dello Sport îl cere pe Pep Guardiola pe banca Italiei: „Pe 22 să-l sune!”
0
Claudio Ranieri a plecat de la AS Roma » Motivul care a dus la această decizie
0
Alisson s-a înțeles cu un gigant din fotbalul european!
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Tudor Gheorghe a leșinat în camera hotelului Moldova din Iași, s-a lovit la ...
Libertatea
Bancherul putred de bogat care a devenit arhitectul Europei moderne. Era un ...
Adevărul
„Uitați-vă la el, e și o mână divină” » Poveștile emoționante ale oamenilor ...
GSP SPECIAL
Petrom a rămas fără motorină în unele benzinării, în urma prețurilor mai ...
Libertatea
44 % dintre români , cred ca ati intrebat si mortii , nu cred ca jumatate din tara tine cu steaua , e o minciuna a presei
Magheru e populat mai ales de bisnitari si fufe , nu stiu ce e asa de grozav sa traiesti printre ei , dar gusturile nu se discuta ! Cat despre liceele germen , franceze , italiene sau spaniole , nimic de zis , sunt exceptionale ,dar nu inteleg ce legatura ai tu ,sau bisnitarii si fufele tale , cu aceste licee . Tu , probabil le vinzi seminte , despre bisnitari si fufe stim ce ofera .
Daca reuseai sa depasesti nivelul de gradinita ,era OK . Dar poate esti tanar si mai ai timp ,dar pana atunci ,stai cuminte ca te trimitem la colt !
eu tin cu fotbalul, si imi pare rau ca fotbalul nu se mai joaca prin talentul si ambitia jucatorilor, ci prin portofelele si influenta patronilor.
esti taran sadea si incet la minte,tin cu dinamo in meciul de azi fiind adversarul stelei...pentru mine steaua nu mai exista de prin 2003,prietenii stiu de ce:)))
Da stiu sunt mai oameni ca noi . Bă ? Noi in zona magheru prferam liceul francez, liceul german, scoala italiana, liceul spaniol . Nu suportam liceul maghiar . Ne cacam pe liceul maghiar . Voi acolo de buni ce sunteti va pisati pe limba romana si protestati si fizic cind e vorba sa se ridice o biserica romaneasca. Dar exista si o parte bună la toate astea . Voi executati ce zice magheru .
Si cei din Transilvania cred fix acelas lucru despre voi . Oricum , am fost peste tot , oamenii din Ardeal , sunt mai oameni decat cei din Sud !
Păi ungurii din satu mare sunt labagii la fel ca gusatul cu epoleti si ca cezarică fără frică si extrem de laș și pervers ca seful lui . După ce a fost o viată stelist acuma e dinamovist .. )) ! Bă sunt si oameni in Transilvania nu zic nu dar pe majoritatea de acolo trebuie sa va legam cu un cablu de calorifer si sa face dictie cu voi după ce vă scoatem prunele din gură .
Nu bă eu am o problemă mare . Eu nu mint .
Bă țran troglodit daca nu era bucurestiul in 90 bateau ungurii la voi ca la fasole asa cum a facut cu cofariu . Ăsta e adevarul . Eu nu mint . Ungurii din Tinutul ala nu suporta limba romănă, cultura romana in general, biserici , etc.. La fel e si in Satu Mare si chiar si in anumite zone din Bihor dar acolo nu pot face OAC că sunt mincati de barza romanească .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.