Alte știri din fotbal
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
1
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
0
FCSB a învins-o pe Al Jazira, echipa lui Cosmin Olăroiu » Octavian Popescu a marcat unicul gol al meciului
2
Noutate la FC Argeș » Dani Coman anunță: „S-au schimbat lucrurile față de anul trecut” + Vești despre transferuri
0
Știri din fotbal internațional
Transfer de top în Premier League » Manchester United a plătit 60 de milioane de euro pentru starul lui Chelsea
0
Alertă maximă la Paris înainte de Franța - Maroc!
0
ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League » Două goluri din penalty
9
Radu Drăgușin și-a luat rămas-bun de la Tottenham: „Fotbalul nu înseamnă doar momentele pe care le sărbătorești”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
6
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
9
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
Adica daca tot nu ia fcsb-ul ciobanului nici anul asta titlul, mai bine sa nu se dea deloc? Mai aveti si alte aberatii?
Intrebare ....intrebatoare pentru cei trei jurnalisti. Daca clasamentul actual decide participantele in cupele europene, de ce nu s-ar declara campuona echipa de pe primul loc ?..Sau daca era pe primul loc o alta echipa sustineati sa se acorde titlul de campioana ?
O solutie ar fi si sa i se dea titlul echipei FCFCSB ca doar il are pe cel mai smerit patron! Sa nu se dea la paganii aia hunguri, tradatori de neam ca sa nu dea al de sus cu si mai mare virus pe noi.
bai laslas, nu-ti mai scimba nick-ul ca tot acelasi prost esti.
...:)...Daca nu ar fi atat de gretzosi, ''cei trei crai de la rasarit'' ar fi chiar simpatici...:)... Adica pentru a participa in preliminariile UCL franarii ar fi buni, dar nu sunt valabili pentru a fi recunoscuti drept ''campioni''... Aici se vede aberatia numita ''play-out (sau off), care nu face decat sa prelungeasca campionatul. La ora actuala, fiecare a jucat cu fiecare, tur-retur, si s-a stabilit o ierarhie. Din punctul meu de vedere, AJUNGE! Mai bine mariti numarul de echipe, daca vreti mai mult spectacol, dar fara tampenia asta artificiala, unde ti se fura munca depusa pe parcursul campionatului regulat... Ar avea loc in Liga I si echipe care reprezinta CEVA in fotbalul romanesc: Arad, Ploiesti, Timisoara...
ba prostule, tu crezi ca va da titlul voua? luati din fata garii si daca se tine cont de sezonul regular unde fiecare a jucat cu fiecare si atunci se stabilesc echipele europene o sa faceti marunt din buze .
sper sa ai dreptate, si nu in 2 saptamani ci fie si intr-o luna sa se reia totul in conditii normale. totusi nu uita un lucru: de aproape 4 luni de abia acum la chinezi se simte o descrestere.
lasa etilistu' in pace!
bai, ion nimic cu 2 captatoare, ramai la toi ca e mai bine, nici de troleibuz nu esti bun etilistule. tu esti chilulu reeves si atat.
CFR campioana ..... cine a fost pe primul loc la sfarsitul campionatului este campiona ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.