Alte știri din fotbal
Rapid și-a cedat definitiv fotbalistul în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
7
Știri din fotbal internațional
Zmei, nu doar lei! Note mari contra unui adversar de play-out din Superliga: ei au fost cei mai buni doi jucători de pe teren
0
Filipe Coelho nu se entuziasmează: „Nu e dificil fără el, va trebui să mâncăm bine”
0
Assad Al-Hamlawi pune punct oricărei incertitudini, după două goluri în Liga Campionilor: „Sunt doar zvonuri”
0
Gică Craioveanu a găsit singura „bilă neagră” din victoria Universității Craiova: „E o surpriză și nu înțeleg de ce”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
6
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
baaaaaaaaaaaa voi a-ti uitat ce a facut olaroiu?pai daca se aparau luau v-o 5 6 .si piti la europene a facut antijoc si ce dracu a realizat?bravo reghe cel putin am murit frumos.am impresia ca la noi an fotbal familia becali taie si spanzura de asta am ajuns an halul asta
REGHE BLAT ..HOTILOR! CAMPIONAT FURAT NU CASTIGAT.
" ne scapam" numai pe noi. Nu poti decit scapa de cineva!
Reghe nu-i mai acorda importanta tuciuriului de giovanni! Este un gunoi, care nu stie decat sa scuipe si sa injure!!! O sa-l bage la zdup si ne scapam de el, macar o perioada!
Tot scandalul a reinceput la aeroport inaintea plecarii la Londra))) Atunci RegheBLAT nu a permis accesul lui JEOVANNI in avion cu echipa iar '''varul''' a jurat ca se va razbuna pentru aceasta '''umilinta'''. Pacat ca presa JSP nu a relatat acest incident de la aeroport. Cazul'' Stiucan'' este un bun exemplu pentru ziaristii '''indisciplinati''')))
iar tu pe dinamovisti cu barba in coawie ))) sa vezi unde ajungi cu gura ))))
Te invit sa-l lovesti pe Reghe cu fruntea sub buric :)
Cand a facut schimbarile si i`au iesit a fost bine,acum a schimbat si nu i`a mers au inceput sa sara toti.In fine,Reghe e primul in Romania...Tiriac tu sa vorbeste despre viitorul tau antrenor de la echipa pe care o vei cumpara in Germania nu despre munca unor oameni care au scos din mocirla un simbol al Romaniei.
de cand a devenit antrenor maeiotul de tiriac ?????
prostioare sa iasa un pic de scandal
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.