Alte știri din fotbal
Claudiu Keșeru a dat verdictul după transferul lui Arnold Garita la FCSB: „Nu e diferit de Bîrligea”
0
Conducerea CNS Arcul de Triumf, comunicat dur înainte de FCSB - Botoșani: „Un stadion deschis nu se întreține cu zero lei!”
1
Coincidență sau destin » Poli Timișoara are un nou Iosif Rotariu: „Cum adică, mai e unul?!”
1
U Cluj - UTA Arad » Echipele de start: meci istoric pentru Dan Nistor!
0
Știri din fotbal internațional
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori stau acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
0
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
O gară și un capăt de linie într-un București uitat: între o halbă de bere ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
IRELEVANT!!!!!
F.i.F.A testeaza capacitatea organizatorica a viitoarei gazda a C .M. !
ce treaba are una cu alta? esti microbist de fotbal sau contabil? ideea este ca avem fotbal bun pe timp de vacanta. sau e mai rentabil sa stai si sa te spurci pe giespi?
Sa vedem,abia astept meciurile amicale din Anglia sa vad cum se misca anumiti jucatori.
vezi mai jos, ultimul meu com.
eu as vrea sa joace in atac cu pape n'daw, la cat de inalt e ar trebui sa o dea din slam dunk..)))
E o gluma,tu ai vazut cum a gafat la golul lui Villa? A avut doar 2 interventii bune tot meciul,la lovitura libera a lui Villa si la sutul de la faza imediat urmatoare tot a lui Villa.
Inca mai am ceva sperante ca se vor face si 3-4 transferuri cu numa dupa ce incepe perioada de mercato.Insa tare mi-e sa nu avem vreun trial cu jucatorii astia din Tahiti.La atacanti adauga-l si pe senegalezul Pape Abdoullaye.Are 1.97m si cica afost desemnat cel mai bun tanar jucator din tara lui.
Eu am zis de la inceput ca ma refer la numar nu la valoarea lor. Manyur e necopt? Pai tu ai vazut cum apara De Gea sau Curtois la 18 ani? eu zic ca la portar suntem acoperiti chiar daca pleaca "pufi". La fundas stanga la fel,va fi Fai titular si avem 2 tineri rezerva. La mijloc Vastag,Stanescu sunt buni,Bubacar e acceptabil iar Munteanu indiferent cat de repede se misca e singurul in stare sa faca jocul. In atac ne trebuie un atacant adevarat,care sa dea peste 20 de goluri,altfel degeaba mai aduci daca sunt tot de valoarea celor actuali. Sper ca in atac sa joace Axenta varf si Thomas in spatele sau.
corect. putea fi si 20-0!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.